Home Newsy Gra o tron spin-off: kto zagra w serialu? George R.R. Martin komentuje tytuł produkcji

Gra o tron spin-off: kto zagra w serialu? George R.R. Martin komentuje tytuł produkcji

Gra o tron spin-off: kto zagra w serialu? George R.R. Martin komentuje tytuł produkcji

Widzowie z niecierpliwością czekają na spektakularny finał Gry o tron. Jednak HBO nie pożegna się z franczyzą tak łatwo. Powstanie spin-off serialu. Wiemy już, kto zagra w produkcji. Niedawno George R.R. Martin skomentował również jej tytuł.

Spin-off Gry o tron nie ciśnie się jeszcze na usta widzów na całym świecie. Obecnie wszyscy ze zniecierpliwieniem oczekują finału popularnego serialu HBO. Chociaż spin-off trafi do ramówki stacji rok po emisji 8. sezonu Gry o tron, jego fabuła nie jest jeszcze znana. Dopiero niedawno ujawniono, kto zagra główną rolę w serialu. Równocześnie nie wiadomo, jak zatytułowana zostanie produkcja. George R.R. Martin wyjawił niedawno jej domniemaną nazwę. Później musiał się wycofać ze swoich słów.

Gra o tron spin-off: kto zagra w serialu?

Powstający serial będzie prequelem Gry o tron. Akcja serii osadzona zostanie tysiące lat przed wydarzeniami z dotychczasowej produkcji. Fabuła zdradzi, co doprowadziło do upadku świata złotej Ery Herosów. Równocześnie twórcy ujawnią przerażające sekrety z historii Westeros, pochodzenie Białych Wędrowców, tajemnice Wschodu i legendy Starków. Główną rolę w serialu zagra Naomi Watts. Aktorkę można kojarzyć m.in. z udziału w Birdmanie, Funny Games U.S. oraz Mulholland Drive. Wskazuje to, że spin-off będzie mógł pochwalić się gwiazdorską obsadą – inaczej, niż miało to miejsce w przypadku Gry o tron. Kultowy serial posiadał wielu debiutujących i mało znanych aktorów, takich jak Emilia Clarke, Sophie Turner czy Maisie Williams. Dzisiaj niemal wszyscy członkowie obsady zostają zaangażowani do największych hollywoodzkich hitów.

Naomi Watts wcieli się w główną bohaterkę serialu, która jest charyzmatyczną bywalczynią salonów. Postać skrywa przy tym mroczny sekret. Czyżby szykowała się bohaterka na miarę Daenerys Targaryen? Podobieństwa można doszukiwać się już na poziomie urody obu aktorek. Nie wiadomo również, czy domniemana „główna rola” nie ograniczy się wyłącznie do jednego sezonu. Gra o tron przyzwyczaiła widzów do bezlitosnego szlachtowania kolejnych postaci. Możliwe, że twórcy powtórzą schemat pierwszych odcinków oryginalnego serialu, kiedy (SPOILER) „Ned” Stark został skrócony o głowę.

Obok Naomi Watts wystąpi Josh Whitehouse (Poldark – Wichry losu). Szczegóły jego roli pozostają nieznane.

George R.R. Martin się pomylił, teraz komentuje swój błąd. Jaki jest tytuł serialu?

Autor „Pieśni ognia i lodu” ujawnił kilka dni temu – prawdziwy, jak mu się wówczas wydawało – tytuł spin-offu Gry o tron. Produkcja miała się rzekomo nazywać The Long Night. Niestety, okazało się, że oświadczenie było błędne. Teraz George R.R. Martin publicznie przyznał się do pomyłki:

HBO poinformowało mnie, że pilot Jane Goldman nie posiada jeszcze oficjalnego tytułu: The Long Night. Zdecydowanie preferuję ten wariant nazwy. Dotąd nie został on zatwierdzony. Dlatego… mea culpa, mea culpa, mea culpa.

Wątpię, aby spin-off nazywał się po prostu The Long Night. Twórcy zawrą prawdopodobnie w tytule nawiązanie do cyklu Gra o tron. Byłby to koszmarny ruch marketingowy, gdyby tego nie uczynili. Póki co pozostaje czekać na ósmy, finałowy sezon pierwszego serialu. Gra o tron zakończy się w 2019 roku. Spin-off zostanie wyemitowany rok później.

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron: gwiazda produkcji zdradziła, kto przeżyje 8. sezon serialu?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *