Home Newsy Gra o tron spin-off: wystartowały zdjęcia do serialu HBO

Gra o tron spin-off: wystartowały zdjęcia do serialu HBO

Gra o tron spin-off: wystartowały zdjęcia do serialu HBO

Nocny Król umarł, Bran zasiadł na tronie Westeros — Gra o tron się skończyła. Czy aby na pewno? Nie, HBO wciąż rozwija fantastyczną franczyzę, sięgając po spin-offy. Właśnie wystartowały zdjęcia do pierwszego z nich.

Nowy serial HBO wciąż nie otrzymał oficjalnego tytułu. Wcześniej znany był pod roboczą nazwą The Long Night. Jego fabuła osadzona została 5000 lat przed wydarzeniami z Gry o tron. Westeros skrywa jeszcze wiele niewyjaśnionych tajemnice. Serial będzie kroniką upadku Złotej Ery Bohaterów, opowieścią o najczarniejszej godzinie. Poznamy w nim prawdziwą genezę Białych Wędrowców. Twórcy ujawnią też sekrety Wschodu i legendarnych Starków.

Gra o tron spin-off: wystartowały zdjęcia do serialu HBO

Właśnie wystartowały zdjęcia do niezatytułowanego spin-offu Gry o tron. Ekipa wylądowała w Północnej Irlandii. Wcześniej kręcono tam niektóre fragmenty Gry o tron. Na twórcach ciąży ogromna presja. W pierwszej kolejności zrealizują odcinek pilotażowy. Jeśli przypadnie do gustu HBO, stacja da zielone światło kolejnemu sezonowi.

Ogłaszając początek zdjęć, twórcy podzielili się pierwszą grafiką konceptualną:
Gra o tron spin-off: obsada

Naomi Watts wcieli się w główną bohaterkę, charyzmatyczną bywalczynią salonów. Postać skrywa przy tym mroczny sekret. Czyżby szykowała się bohaterka na miarę Daenerys Targaryen? Prócz Watts w obsadzie znaleźli się: Naomi Ackie, Denise Gough, Miranda Richardson, Josh Whitehouse, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Alex Sharp i Toby Regbo.

Producentką oraz showrunnerką serialu jest Jane Goldman. Wcześniej napisała scenariusz filmów Kingsman: Złoty Krąg, Kick-Ass oraz Osobliwy dom Pani Peregrine. Reżyserem przedsięwzięcia został S.J. Clarkson.

Gra o tron spin-off: premiera

HBO nie zdradziło jeszcze daty premiery nowego serialu ze świata Westeros.

Miłośnicy fantasy wciąż mogą sięgnąć po wszystkie odcinki Gry o tron, które znajdują się na platformie streamingowej HBO GO. Serwis VOD posiada również film dokumentalny Gra o tron: Ostatnia warta o pracach nad 8. sezonem serialu.

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron wykończyła aktorów. Obsada serialu HBO o problemach psychicznych

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *