Home Newsy Gra o tron w 2019 roku. A niech robią jak najdłużej! Byle scenariusz nie był głupi jak poprzednio

Gra o tron w 2019 roku. A niech robią jak najdłużej! Byle scenariusz nie był głupi jak poprzednio

Gra o tron w 2019 roku. A niech robią jak najdłużej! Byle scenariusz nie był głupi jak poprzednio

HBO oficjalnie podało, że finałowy sezon Gry o tron pojawi się w 2019 roku. Cierpliwie czekamy, ale jesteśmy pełni obaw.

To będzie pierwszy raz, gdy rok będziemy musieli przeżyć bez premiery Gry o tron. HBO oficjalnie poinformowało, że finałowy sezon zobaczymy w 2019. Nie znana jest jednak konkretna data:

To będzie uczta audiowizualna

Jedno jest pewne i tutaj nie mamy żadnych wątpliwości – całość będzie z pewnością niezwykle efektowna. Już w poprzedniej serii czuć było ogromny budżet. Bitwy, smoki, armia Nieumarłych, wspaniałe plenery, kinowe wręcz ujęcia – to była uczta audiowizualna. I głównie dlatego otrzymaliśmy tamten sezon nieco później. Teraz zaś opóźnienie (o ile możemy użyć takiego sformułowania) jest jeszcze większe. Mimo że dostaniemy zaledwie 6 odcinków, to spekuluje się, że każdy będzie trwał ponad godzinę.

Fanowskie teorie lepsze niż  oficjalny scenariusz

Cierpliwość fanów zostaje wystawiona na jeszcze większą próbę. Tym bardziej, że zabezpieczenia wokół produkcji to wyższa szkoła jazdy. Jesteśmy przekonani, że każdy najmniejszy detal i szczegół, który wycieknie z planu, będzie szeroko omawiany. Szkoda tylko, że takie fanowskie spekulowanie i wszelkie teorie bywają CIEKAWSZE niż sam serial.

Nie oszukujmy się. Poprzedni sezon fabularnie był SŁABY

Gdy opisaliśmy nasze odczucia związane z finałem poprzedniego sezonu, spadła na nas olbrzymia fala krytyki. Niestety, odkąd twórcy serialu przegonili fabułę z książek George’a R.R. Martina, scenariusz zrobił się miałki i momentami łopatologiczny, w którym bohaterowie zachowują się irracjonalnie. Dla nas HBO mogłoby wypuścić finał Gry o tron nawet i w 2020 roku pod warunkiem, że nie będzie obrażać inteligencji widza, tak jak to robi chociażby The Walking Dead.

ZOBACZ TAKŻE: Makabryczny żart Jona Snowa. Można dostać zawału!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *