Home Newsy Groot i własny film. Czy Marvel jest na to gotowy?

Groot i własny film. Czy Marvel jest na to gotowy?

Groot i własny film. Czy Marvel jest na to gotowy?

Vin Diesel, który podkłada głos Grootowi w filmie Strażnicy Galaktyki, w jednym z wywiadów zdradził o planach związanych z tą przesympatyczną postacią. Czy Marvel zdecyduje się na film o tym bohaterze?

Aktor zdradził dziennikarzom z MTV, że może mieć przy filmach Marvela więcej pracy, niż dotąd możnaby przypuszczać. Hollywoodzki gwiazdor stwierdził, że Groot może się doczekać własnego filmu. Podobno z takim pomysłem wyszedł James Gunn, reżyser pierwszej i drugiej części Strażników Galaktyki. Z kolei Vin Diesel jest przekonany, że to kwestia czasu.

Na czym miałaby się skupić fabuła filmu o tej postaci? Vin Diesel chciałby, aby widzowie zobaczyli rodzinną planetę Groota i dowiedzieli się, kim tak naprawdę ten bohater jest. Tylko czy to nie zniszczyłoby tej aury tajemniczości, która towarzyszy niedopowiedzeniem związanym z Grootem?

Czekamy na premierę Strażników Galaktyki 2, która zaplanowana jest na 5 maja 2017 roku – wówczas przekonamy się, jak wypadł „baby Groot”.Chcielibyście film o tej postaci czy wręcz przeciwnie – uważacie, że to byłaby wpadka Marvela?

ZOBACZ TAKŻE: Serial Netfliksa będzie lepszy niż Avengers? Defenders już razem 

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *