Home Newsy Gwiezdne wojny: będzie nowa trylogia. WSZYSTKO, co trzeba wiedzieć!

Gwiezdne wojny: będzie nowa trylogia. WSZYSTKO, co trzeba wiedzieć!

Gwiezdne wojny: będzie nowa trylogia. WSZYSTKO, co trzeba wiedzieć!

Lucasfilm oficjalnie ogłosił, że powstanie nowa trylogia Gwiezdnych wojen. O czym będzie, kto reżyserem? Sprawdźcie pierwsze szczegóły!

Kto będzie reżyserem nowej trylogii Star Wars?

Pierwszą część nowej trylogii wyreżyseruje Rian Johnson, czyli twórca filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi (premiera już w grudniu). Producentem będzie Ram Bergman, stały współpracownik reżysera. Kto zajmie się kolejnymi dwoma częściami? Na ten moment nie wiadomo.

O czym będzie nowa trylogia?

W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać, że nowa trylogia nie będzie fabularnie związana z Sagą Skywalkerów. Ma się skupić na zupełnie nowych postaciach z ich własną historią. Dokładnych szczegółów nie wyjawiono. Możliwe więc, że całość będzie się rozgrywać w zupełnie innym czasie.

Kiedy premiera?

Jeszcze jest za wcześnie, by mówić o dacie premiery, ale wiadomo, że zdjęcia do filmu ruszą nie wcześniej, niż w 2020, czyli już po premierze ostatniego filmu aktualnej trylogii, czyli Star Wars: Episode IX. To jest najbardziej optymistyczna wersja wydarzeń. Pełną informację przeczytacie na oficjalnej stronie Gwiezdnych wojen.

ZOBACZ TAKŻE: Jak miał się nazywać Yoda? Uff! Dobrze, że do tego nie doszło

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *