Home Newsy Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – czy w filmie pojawi się ta KULTOWA postać?

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – czy w filmie pojawi się ta KULTOWA postać?

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – czy w filmie pojawi się ta KULTOWA postać?

Premiera filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi zbliża się wielkimi krokami, a w sieci pojawia się coraz więcej ciekawych wieści w tym temacie. Czy na ekranach zobaczymy kultowego bohatera?

Wedle plotek, niektóre lokacje były tworzone w taki sposób, aby umożliwić poruszanie się kukły. Dodatkowo, podobno Frank Oz udał się do Londynu, by nagrać kwestie tego bohatera. Nasuwa się więc jedno zasadnicze pytanie:

Czy Yoda pojawi się w filmie Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi?

Dodatkowo firma Digital Sputnik dostarczająca sprzęt oświetleniowy na plan nowych Gwiezdnych wojen, wrzuciła w jednym z komentarzy dość jednoznaczny wpis:

„Zdaliśmy sobie sprawę, że właśnie oświetliliśmy Jezusa i Yodę.”

Nawiązanie do Jezusa ma związek, że firma pracowała także przy filmie o Marii Magdalenie. Komentarz rzecz jasna został usunięty, więc nie wiadomo czy to prawda czy też fake news.Głos Yody w Przebudzeniu Mocy

Przypomnijmy, że głos tego bohatera pojawił się w pierwszej części nowej trylogii w reżyserii J.J. Abramsa. Yodę mogliśmy usłyszeć w trakcie sceny widzenia Rey. Jesteśmy w stanie uwierzyć, że to w Ostatnim Jedi ta postać się pojawi. Premiera już 14 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE: Jak miał się nazywać Yoda? Uff! Dobrze, że do tego nie doszło

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *