Home Newsy Gwiezdne Wojny: powstanie kolejny serial. To prequel Łotra 1. Kto w nim zagra?

Gwiezdne Wojny: powstanie kolejny serial. To prequel Łotra 1. Kto w nim zagra?

Gwiezdne Wojny: powstanie kolejny serial. To prequel Łotra 1. Kto w nim zagra?

Disney otworzy wkrótce własną platformę streamingową. Aby przyciągnąć uwagę masowej publiczności, zrealizuje na jej potrzeby seriale osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jednym z nich będzie prequel Łotra 1. Wiemy już, kto zagra w produkcji.

Uniwersum Gwiezdnych Wojen nie przestaje się rozrastać. Twórcy stopniowo odchodzą od sagi Skywalkerów na rzecz nowych trylogii (jedna z nich ma zostać stworzona przez samego Riana Johnsona, reżysera i scenarzysty Ostatniego Jedi). Na bok odejdą historie związane bezpośrednio z Lukiem, Hanem Solo albo Leią Organą. Pod znakiem zapytania stoi również cykl Gwiezdne Wojny – Historie. Tegoroczny Han Solo, osadzony w ramach spin-offów, nie sprzedał się zgodnie z oczekiwaniami Lucasfilm. W zamian twórcy podjęli nowe przedsięwzięcie. Zapowiadany od dłuższego czasu film o Boba Fettcie został przekuty na pierwszy aktorski serial tegoż wszechświata. Fabuła nie skupi się na wspomnianym łowcy nagród, tylko na całej rasie, z której on pochodził. To jednak nic. Niedawno zapowiedziano kolejny aktorski serial. Tym razem będziemy mieli do czynienia z prequelem Łotra 1.

Gwiezdne Wojny: drugi aktorski serial to prequel Łotra 1

Obok serialu The Mandalorian pojawi się seria, przedstawiająca losy Cassiana Andora – głównego bohatera filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie. Fabuła skupi się na genezie wojowniczego szpiega Rebeliantów. Akcja osadzona zostanie na wczesnym etapie kształtowania się Imperium oraz wzrastającego ruchu oporu, nazywanego Rebelią. Oczywiście, w Cassiana Andora wcieli się Diego Luna. Aktor opowiedział o powrocie do franczyzy w bardzo ciepłych słowach:

Powrót do uniwersum Gwiezdnych Wojen jest dla mnie wyjątkowy. Mam tak wiele wspomnień dotyczących tej niesamowitej pracy, którą wspólnie wykonaliśmy. W trakcie gwiezdnej podróży zawarłem wspaniałe znajomości. Nowy, ekscytujący format da nam szansę głębszego poznania mojej postaci.Disney+ rozwinie uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz MCU

Niedawno dowiedzieliśmy się, że odtwórcą głównego bohatera w serialu The Mandalorian zostanie Pedro Pascal – aktor znany z serialu Narcos oraz Kingsam: Złoty Krąg. Obok niego wystąpi Gina Carano, którą mogliśmy podziwiać m.in. z pierwszego Deadpoola. Szczegóły obsady drugiego serialu pozostają nieznane. The Walt Disney Company wyemituje obie serie na rozwijającej się platformie streamingowej Disney+. Również kinowe uniwersum Marvel doczeka się tam swoich serialowych kontynuacji. Oficjalnie zapowiedziana została seria o Lokim z Tomem Hiddlestonem na pokładzie.

Premiera prequela Łotra 1 pozostaje nieznana.

ZOBACZ TAKŻE: Deadpool 2 wróci do kin w wersji ocenzurowanej. O co chodzi?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *