Home Newsy Gwiezdne Wojny: Wojny klonów powrócą w nowych epizodach. Jest emocjonujący zwiastun!

Gwiezdne Wojny: Wojny klonów powrócą w nowych epizodach. Jest emocjonujący zwiastun!

Gwiezdne Wojny: Wojny klonów powrócą w nowych epizodach. Jest emocjonujący zwiastun!

Uniwersum Star Wars nie przestaje się powiększać. Na tegorocznym Comic-Conie w San Diego zapowiedziany został nowy sezon popularnej animacji. Gwiezdne Wojny: Wojny klonów powrócą w świeżych epizodach!

Koncern Walta Disneya planuje wystartować z własną platformą streamingową. Co ciekawe, kontent mający na celu przyciągnąć uwagę odbiorców niemal w całości opiera się na franczyzie Gwiezdnych Wojen. Twórcy zapowiedzieli już powstanie pierwszego aktorskiego serialu, którego akcja rozgrywa się dawno temu w odległej galaktyce. Do tego dochodzi jeszcze 7. sezon Wojen klonów. Produkcja zapowiedziana została na 2019 rok.

Gwiezdne Wojny: Wojny klonów – nowe epizody! Kiedy premiera?

Wszechświat Star Wars zapanował nad rynkiem medialnym: w jego skład wchodzi niezliczona ilość książek i komiksów, gry komputerowe i na konsole, filmy oraz animacje. Fani tych ostatnich niedawno musieli pożegnać się z serialem Star Wars: Rebelianci. Nie bójcie się, rycerze Jedi powrócą, a walka z ciemną stroną Mocy nigdy się nie kończy. Na największej imprezie świata popkultury, tegorocznym Comic-Conie w San Diego, zapowiedziany został kolejny sezon Wojen klonów.

Początkowo animacja wyświetlana była w latach 2008-2014 (zatem w czasach, gdy koncern Walta Disneya nie posiadał jeszcze na własność Lucasfilmu) i doczekała się aż sześciu sezonów. Nowe odcinki mają na celu wypromowanie platformy streamingowej. Twórcy zapowiedzieli, że produkcja wyemitowana zostanie w 2019 roku – prawdopodobnie będzie liczyła 12 epizodów i definitywnie zakończy całą serię.

Szczegóły fabuły pozostają nieznane. Tytuł skupi się na batalistycznych starciach z siłami Sithów, rozwijając wątki z niesławnej trylogii prequeli. To ciekawy ruch, zwłaszcza że większość historii pobocznych względem sagi Skywalkerów rzadko nawiązuje do okresu przed reżimem Imperatora oraz jego oddanego sługi, Dartha Vadera. Te o wiele częściej wolą skupiać się na postaci Luke’a, Hana Solo bądź starciach pomiędzy Rebeliantami a Imperium. Czy animacja przyciągnie subskrybentów do usługi VOD? Nie wiadomo, zwłaszcza że tytuł będzie wówczas rywalizował z Władcą Pierścieni od Amazonu oraz szeregiem oryginalnych produkcji Netflixa.Gwiezdne Wojny: Wojny klonów – zwiastun i plakat:

ZOBACZ TAKŻE: Star Wars: tak reagowali Amerykanie w kinie w 1977 roku. Coś pięknego! [POSŁUCHAJ]

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *