Home Newsy HBO GO w końcu jak Netflix! Jak to działa? Ile kosztuje? Jak oglądać seriale HBO online?

HBO GO w końcu jak Netflix! Jak to działa? Ile kosztuje? Jak oglądać seriale HBO online?

HBO GO w końcu jak Netflix! Jak to działa? Ile kosztuje? Jak oglądać seriale HBO online?

HBO GO w końcu może mieć każdy w swoim domu. Nie trzeba zawierać umowy z żadnym operatorem telewizyjnym tak jak dotychczas. Jak aktualnie działa HBO GO? Ile kosztuje? Jakie seriale i filmy można oglądać?

HBO GO – jak to działa?

Całość w końcu działa na zasadach podobnych jak Netflix. Wystarczy wejść na stronę HBO GO i założyć konto. W ramach zachęty, otrzymamy na początku 30-dni korzystania z usługi za darmo. Następnie będziemy uiszczać co miesiąc opłatę za dostęp do serwisu.

Ile kosztuje HBO GO?

Opłata za korzystanie z HBO GO miesięcznie wynosi 29,90 zł i będzie opłacana kartą płatniczą, jaką podamy przy rejestracji. Z usługi możemy zrezygnować w każdej chwili. Zapłacimy wtedy za rozpoczęty już okres rozliczeniowy.

Na czym możemy oglądać HBO GO?

Netflix za darmo

Seriale i filmy z HBO GO możemy oglądać online na:

  • komputerach
  • tabletach
  • smartfonach
  • wybranych markach telewizorów Samsung Smart
  • konsolach PlayStation (PS3 i PS4)
  • konsoli Xbox360
  • dodatkowo HBO GO działa z aplikacjami Apple TV i Chromecast

Jaka jest jakość filmów i seriali na HBO GO?

HBO GO pozwala na oglądanie wideo w jakości HD – 720p na stronie internetowej i w aplikacjach mobilnych oraz 1080p w aplikacjach Smart TV.

Ile osób może korzystać z HBO GO?

Do swojego konta możemy podłączyć pięć różnych urządzeń, zaś jednocześnie oglądać możemy z dwóch.

Jakie seriale online na HBO? Klasyki i nowości

W HBO GO znajdziemy olbrzymią bibliotekę oryginalnych seriali HBO. W końcu będzie można dowoli oglądać takie klasyki jak Rodzina Soprano, Kompania Braci, Seks w wielkim mieście, The Wire, Gra o tron i wiele, wiele innych. To również polskie seriale takie jak Pakt czy też Wataha oraz inne europejskie produkcje. Nie zapominajmy o aktualnych hitach takich jak Westworld czy też Kroniki Time Square. W HBO GO dynamicznie rośnie również kolekcja znanych i chętnie oglądanych seriali innych producentów – w serwisie można oglądać już m.in. nowe seriale Trust, Odpowiednik, Brytania, Babylon Berlin, jak również Tabu czy wszystkie sezony Twin Peaks, Billions i Dextera.

Jakie filmy online na HBO? Wielkie hity i codzienna aktualizacja

Kinomani znajdą w serwisie HBO GO szeroki wybór filmów z najnowszymi hitami na czele, takimi jak Spider-Man: Homecoming, Auta 3, Baby Driver czy Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Nowe propozycje w serwisie pojawiają się niemalże każdego dnia, przy czym wiele pozycji ma premierę dzień po światowej premierze.

Netflix za darmo

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze seriale kryminalne, które warto zobaczyć

Comment(1)

  1. Na Chromecast mamy dźwięk 5.1 czy jedynie stereo? To przecież ważna kwestia, której zazwyczaj nie poruszają recenzenci.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *