Home Newsy HBO GO w końcu jak Netflix! Jak to działa? Ile kosztuje? Jak oglądać seriale HBO online?

HBO GO w końcu jak Netflix! Jak to działa? Ile kosztuje? Jak oglądać seriale HBO online?

HBO GO w końcu jak Netflix! Jak to działa? Ile kosztuje? Jak oglądać seriale HBO online?

HBO GO w końcu może mieć każdy w swoim domu. Nie trzeba zawierać umowy z żadnym operatorem telewizyjnym tak jak dotychczas. Jak aktualnie działa HBO GO? Ile kosztuje? Jakie seriale i filmy można oglądać?

HBO GO – jak to działa?

Całość w końcu działa na zasadach podobnych jak Netflix. Wystarczy wejść na stronę HBO GO i założyć konto. W ramach zachęty, otrzymamy na początku 30-dni korzystania z usługi za darmo. Następnie będziemy uiszczać co miesiąc opłatę za dostęp do serwisu.

Ile kosztuje HBO GO?

Opłata za korzystanie z HBO GO miesięcznie wynosi 29,90 zł i będzie opłacana kartą płatniczą, jaką podamy przy rejestracji. Z usługi możemy zrezygnować w każdej chwili. Zapłacimy wtedy za rozpoczęty już okres rozliczeniowy.

Na czym możemy oglądać HBO GO?

Netflix za darmo

Seriale i filmy z HBO GO możemy oglądać online na:

  • komputerach
  • tabletach
  • smartfonach
  • wybranych markach telewizorów Samsung Smart
  • konsolach PlayStation (PS3 i PS4)
  • konsoli Xbox360
  • dodatkowo HBO GO działa z aplikacjami Apple TV i Chromecast

Jaka jest jakość filmów i seriali na HBO GO?

HBO GO pozwala na oglądanie wideo w jakości HD – 720p na stronie internetowej i w aplikacjach mobilnych oraz 1080p w aplikacjach Smart TV.

Ile osób może korzystać z HBO GO?

Do swojego konta możemy podłączyć pięć różnych urządzeń, zaś jednocześnie oglądać możemy z dwóch.

Jakie seriale online na HBO? Klasyki i nowości

W HBO GO znajdziemy olbrzymią bibliotekę oryginalnych seriali HBO. W końcu będzie można dowoli oglądać takie klasyki jak Rodzina Soprano, Kompania Braci, Seks w wielkim mieście, The Wire, Gra o tron i wiele, wiele innych. To również polskie seriale takie jak Pakt czy też Wataha oraz inne europejskie produkcje. Nie zapominajmy o aktualnych hitach takich jak Westworld czy też Kroniki Time Square. W HBO GO dynamicznie rośnie również kolekcja znanych i chętnie oglądanych seriali innych producentów – w serwisie można oglądać już m.in. nowe seriale Trust, Odpowiednik, Brytania, Babylon Berlin, jak również Tabu czy wszystkie sezony Twin Peaks, Billions i Dextera.

Jakie filmy online na HBO? Wielkie hity i codzienna aktualizacja

Kinomani znajdą w serwisie HBO GO szeroki wybór filmów z najnowszymi hitami na czele, takimi jak Spider-Man: Homecoming, Auta 3, Baby Driver czy Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Nowe propozycje w serwisie pojawiają się niemalże każdego dnia, przy czym wiele pozycji ma premierę dzień po światowej premierze.

Netflix za darmo

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze seriale kryminalne, które warto zobaczyć
  • Michał Górka

    Na Chromecast mamy dźwięk 5.1 czy jedynie stereo? To przecież ważna kwestia, której zazwyczaj nie poruszają recenzenci.