Home Newsy Nowe sceny z Gry o tron. Co jeszcze pokazało HBO? Są też Watchmen i True Detective

Nowe sceny z Gry o tron. Co jeszcze pokazało HBO? Są też Watchmen i True Detective

Nowe sceny z Gry o tron. Co jeszcze pokazało HBO? Są też Watchmen i True Detective

Fani coraz bardziej niecierpliwią się brakiem informacji na temat fabuły 8. sezonu Gry o tron. HBO postanowiło choć minimalnie zaspokoić ich głód. Stacja opublikowała przegląd ramówki na 2019 rok. Obok Gry o tron znalazła się zapowiedź m.in. Watchmenów oraz 3. sezonu Detektywa.

Za oknem hula mróz, chodniki pokryte są lodem, zaś biel pokrywa niemal każdy skrawek otwartej przestrzeni. Może być jeszcze chłodniej! Prawdziwa zima nadejdzie w kwietniu 2019 roku, kiedy finałowy sezon Gry o tron zadebiutuje w ramówce HBO. Przy okazji tegorocznej gali rozdania Złotych Globów stacja zaprezentowała najciekawsze premiery zbliżających się kilku miesięcy. Obok kilkusekundowej zapowiedzi 8. sezonu Gry o tron znalazły się m.in. materiały z debiutujących Watchmenów, trzeciego sezonu DetektywaWielkich kłamstewek oraz Sukcesji. Jest na co czekać!

Gra o tron – kilka sekund serialu w spocie HBO:
Gra o tron: czego można się dowiedzieć z krótkiego materiału wideo?

Znając zakończenie 7. sezonu Gry o tron, łatwo dojść do wniosku, że prezentowany materiał pochodzi z pierwszych odcinków nadchodzącego finału. Widzimy na nim spotkanie Daenerys z Sansą. To pierwszy taki moment w historii serialu. Kobietom towarzyszy Jon Snow. Sansa wita Matkę Smoków słowami: Winterfall jest twoje, Wasza Wyskość. Bliskość Jona z Daenrys wskazuje natomiast, że bohaterowie wciąż nie są świadomi swoich powiązań rodzinnych.

Dodatkowo zapowiedź pozwala podziwiać smoki, jednoznacznie kojarzone z serialem fantasy HBO. Co ciekawe, według wstępnych doniesień ma ich zabraknąć w spin-offie popularnej serii na podstawie prozy George’a R.R. Martina.

Gra o tron 8. sezon: wszystko, co wiemy o finale serialu HBO

8. sezon Gry o tron będzie liczył sześć epizodów trwających blisko półtora godziny. Szczegóły fabuły trzymane są pod kluczem, chociaż kilku aktorów zdążyło już wypuścić wodę z ust. Sophie Turner zdradziła, iż w finalne Gry o tron dojdzie do unii zwaśnionych ze sobą rodów. To nie wszystko, Iain Glen zasugerował, że grany przez niego Jorah Mormont może przeżyć nadchodzące wydarzenia. Swoje trzy grosze dorzucił również spec od efektów specjalnych. Z jego słów wynika, że w 8. sezonie powróci wilkor Jona Snowa. Możliwe, że w nadchodzących odcinkach zobaczymy upadek ważnych dla serialu miast. W sieci pojawiły się zdjęcia, rejestrujące pożar Królewskiej Przystani oraz Winterfell.

Kiedy premiera Gry o tron – 8. sezonu?

Finał Gry o tron trafi na stację HBO w kwietniu 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Gra o tron: pierwszy zwiastun 8. sezonu. Kiedy premiera?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *