Home Newsy HBO za darmo! Najlepsze filmy i seriale w ten weekend odkodowane

HBO za darmo! Najlepsze filmy i seriale w ten weekend odkodowane

HBO za darmo! Najlepsze filmy i seriale w ten weekend odkodowane

HBO za darmo? W najbliższy weekend – w sobotę, 14 października i niedzielę, 15 października kanał HBO będzie odkodowany. W niedzielę o godz. 20.10 odbędzie się premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu najchętniej oglądanego w Polsce serialu HBO – Watahy.

Najlepsze seriale i filmy HBO

W weekendowym programie widzowie będą mogli obejrzeć szereg produkcji HBO. Będą to wybrane odcinki seriali Dziewczyny, Dolina Krzemowa, Kroniki Times Square, Wielkie kłamstewka, Gra o tron i Detektyw, filmy HBO – Arcyoszust i Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks, a także produkcje HBO Europe: Pustkowie, W cieniu, a także dokument Komunia.

Wataha – 2. sezon: 1 odcinek za darmo

Główną atrakcją odkodowanego weekendu będzie emisja pierwszego odcinka nowego sezonu Watahy, najchętniej oglądanego w Polsce serialu HBO. Premiera produkcji z Leszkiem Lichotą i Aleksandrą Popławską w rolach głównych odbędzie się w niedzielę, 15 października o godz. 20.10 w HBO.

Babylon Berlin – retro kryminał

Fani seriali będą mogli obejrzeć również pierwsze odcinki produkcji kostiumowych emitowanych na antenie HBO: Victoria oraz Biała księżniczka.
Wyjątkową gratką będzie premierowa emisja dwóch pierwszych odcinków najdroższej niemieckiej produkcji Babylon Berlin, zapowiadanej jako rewelacja tej jesieni. To produkcja kryminalna, która dzieje się w końcu lat dwudziestych XX wieku w Berlinie.

Nowe filmy!

Dorośli widzowie będą mieli okazję obejrzeć premierowo głośny film Snowden, a także popularny Wieżowiec, intrygujący film biograficzny Trumbo, jak również wielokrotnie nagradzaną polską koprodukcję HBO Europe – Ostatnia Rodzina o losach rodziny Beksińskich.

ZOBACZ TAKŻE: Nowe seriale – jesień 2017. Premiery na Netflix, HBO, Showmax, FOX