Home Newsy „Iron Fist”: kiedy premiera nowego serialu Netfliksa i Marvela?

„Iron Fist”: kiedy premiera nowego serialu Netfliksa i Marvela?

„Iron Fist”: kiedy premiera nowego serialu Netfliksa i Marvela?

Netflix wypuścił krótki teaser nowego serialu Marvela zatytułowanego „Iron Fist”, tym samym ogłaszając jego oficjalną premierę. Kiedy będziemy mogli zobaczyć całość?

„Iron Fist” – kiedy premiera?

„Iron Fist” pojawi się na platformie Netflix 17 marca 2017 roku. Zostanie wypuszczony od razu cały sezon. Serial Netflixa będzie składać się z 13 odcinków – tak jak inne seriale Marvela („Daredevil”, „Jessica Jones” i „Luke Cage”). Każdy z nich potrwa około godziny.

O czym będzie „Iron Fist”?

Głównym bohaterem będzie Danny Rand (Finn Jones) – mistrz wschodnich sztuk walk. Po 15 latach powróci do Nowego Jorku, by odzyskać prawa do swojej rodzinnej firmy, jednak nie będzie to łatwe. Wcześniej został uznany za zmarłego w wyniku katastrofy lotniczej, zaś na jego drodze staje tajemniczy wróg. Co wybierze Danny – dziedzictwo czy drugą tożsamość, w której staje się zamaskowanym superbohaterem?

Czy nowy serial Netfliksa i Marvela znów spowoduje taką awarię jak Luke Cage ostatnio? Miejmy nadzieję, że serwery wytrzymają i będziemy mogli cieszyć się serialem „Iron Fist” bez większych przeszkód.

Źródło: Youtube

1Iron Fist - teaser


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *