Home Newsy Iron Fist: nowy zwiastun serialu Netfliksa. Będzie lepszy niż Daredevil?

Iron Fist: nowy zwiastun serialu Netfliksa. Będzie lepszy niż Daredevil?

Iron Fist: nowy zwiastun serialu Netfliksa. Będzie lepszy niż Daredevil?

Niedawno pisaliśmy o dacie premiery serialu Iron Fist, zaś teraz mamy nowy zwiastun. Zapowiada się klimatyczna produkcja. Oto nowy serial Netflixa i Marvela.

Zwiastun został wypuszczony z okazji trwającego New York Comic Con, na którym pojawiła się również pełna obsada. Kto zagra w serialu Iron Fist? Na ekranie zobaczymy między innymi takich aktorów jak: Finn Jones, Jessica Henwick, Jessica Stroup, Tom Pelphrey, David Wenham i Rosario Dawson.

Trzeba przyznać, że to co możemy zobaczyć w zapowiedzi, robi imponujące wrażenie. Z pewnością otrzymamy niesamowite sceny walki – czy przebiją to, co mogliśmy zobaczyć w 2. sezonach Daredevila?

Iron Fist – opis serialu

Głównym bohaterem będzie Danny Rand (Finn Jones) – mistrz wschodnich sztuk walk. Po 15 latach powróci do Nowego Jorku, by odzyskać prawa do swojej rodzinnej firmy, jednak nie będzie to łatwe. Wcześniej został uznany za zmarłego w wyniku katastrofy lotniczej, zaś na jego drodze staje tajemniczy wróg. Co wybierze Danny – dziedzictwo czy drugą tożsamość, w której staje się zamaskowanym superbohaterem?

Kiedy premiera?

Iron Fist pojawi się na platformie Netflix 17 marca 2017 roku. Zostanie wypuszczony od razu cały sezon. Serial będzie składać się z 13 odcinków.

1Iron Fist - nowy zwiastun


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *