Home Newsy Jak będzie wyglądać Kylo Ren w nowych Gwiezdnych wojnach?

Jak będzie wyglądać Kylo Ren w nowych Gwiezdnych wojnach?

Jak będzie wyglądać Kylo Ren w nowych Gwiezdnych wojnach?

Jak będzie wyglądać w filmie Gwiezdne Wojny: Część VIII Kylo Ren? Pojawiły się pierwsze nieoficjalne informacje.

Przypomnijmy, że w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy Kylo Ren miał charakterystyczną maskę, która zmieniała jego głos oraz czarny kostium. A jak będzie wyglądał w kolejnej części Sagi?

Informatorzy z popularnego serwisu makignstarwars.net donoszą, że tym razem bohater ten swoim strojem będzie przypominać Luke’a z Powrotu Jedi. Co jednak ciekawe, postać ma mieć charakterystyczną czarną pelerynę. Czyżby to był jeden z rekwizytów, który wcześniej należał do Dartha Vadera?

Jest to całkiem możliwe, gdyż w Nowym Kanonie Gwiezdnych wojen (książki, komiksy) dochodziło do sprzedaży różnych słynnych przedmiotów. Przypomnijmy, że sam Kylo Ren w swoich zbiorach posiadał czaszkę Vadera w zniszczonym hełmie.

Jak będzie wyglądać Kylo Ren w nowych Gwiezdnych wojnach?
Fot. materiały prasowe

Czy Kylo Ren rzeczywiście będzie miał na sobie pelerynę swojego dziadka? O tym przekonamy się w grudniu 2017 roku – wówczas Gwiezdne Wojny: Część VIII wejdą do kin.
A jeśli nie możecie się doczekać nowego filmu ze świata Star Wars, to koniecznie sprawdźcie 10 ciekawostek o starej trylogii. Z kolei Darth Vader ponownie pojawi się w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *