Home Newsy Jak miał się skończyć 1. sezon Stranger Things? Byłoby smutno…

Jak miał się skończyć 1. sezon Stranger Things? Byłoby smutno…

Jak miał się skończyć 1. sezon Stranger Things? Byłoby smutno…

Jak dobrze wiemy, czeka nas jeszcze kilka sezonów Stranger Things, jednak w pierwszym zamyśle miał to być jeden zamknięty sezon. Jak miał się zakończyć?

Twórcy Stranger Things pracują obecnie nad całą rozbudowaną historią i mają pomysłów co nie miara. Gdy jednak zaczynali prace, to zamierzali zamknąć całość w jednym sezonie. Jak to wszystko miało się zakończyć? Bracia Duffer zdradzili kilka szczegółów na podczas spotkania Master Class na Chapman University.

Jak miał wyglądać finał Stranger Things?

Ross Duffer przyznał, że Jedenastka w finale 1. sezonu miała w trakcie walki z Demogorgonem poświęcić się, by uratować świat i zablokować przejście do The Upside Down. To byłoby heroiczne i bardzo emocjonalne zakończenie. Jasne, otrzymalibyśmy wiele pytań bez odpowiedzi, ale z drugiej strony – czy byłyby one potrzebne?

A Netflix na to…

Netflix jednak zapytał twórców wprost – pomysł jest bardzo intrygujący, ale jak można to pociągnąć dalej? Tak powstała idea, że Will powraca z The Upside Down i zaczynają dziać się dziwne rzeczy, zaś Jedenastce udaje się przeżyć.

Stranger Things – czekacie na 3. sezon?

My się bawiliśmy na kolejnej części Stranger Things znakomicie, jednak nie obyło się bez wad, które wypunktowaliśmy. Również Wy mieliście wiele uwag, z którymi podzieliliście się na naszym facebooku:

Tymczasem 3. sezon Stranger Things na pewno powstanie – jego premiery możemy spodziewać się pod koniec 2018 roku lub na początku 2019. Czekacie?

ZOBACZ TAKŻE: Stranger Things: jak wyglądali zanim dostali role?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *