Home Newsy Jak się skończy Gra o tron? To zabezpieczenie robi wrażenie

Jak się skończy Gra o tron? To zabezpieczenie robi wrażenie

Jak się skończy Gra o tron? To zabezpieczenie robi wrażenie

Jakie będzie zakończenie serialu Gra o tron? Wygląda na to, że zostanie nakręconych kilka wersji! Jest jednak jeden szkopuł…

Problem HBO z wyciekami

Gra o tron to jeden z najpopularniejszych seriali w historii. Nic więc dziwnego, że turbo fani próbują na wszelkie możliwe sposoby dowiedzieć się prędzej o wszelkich niuansach fabularnych. Samo HBO nie dość, że ma problem z osobami, które z ukrycia robią fotki i filmiki z planu zdjęciowego, to jeszcze co rusz wycieka scenariusz lub nawet cały odcinek przed oficjalną premierą.

Co planują twórcy serialu?

Szefostwo HBO będzie próbowało powstrzymać wszelkie przecieki z finałowego sezonu Gry o tron jak tylko się da. Jeden z pomysłów jest bardzo ciekawy i może wprowadzić sporo zamieszania. Dyrektor programowy Casey Bloys zdradził, że twórcy serialu będą chcieli nakręcić kilka różnych zakończeń. Wszystko po to, aby nikt tak naprawdę nie był pewien tego, jak ostatecznie całość się zakończy.

Proste i genialne rozwiązanie

I naszym zdaniem – to jest bardzo ciekawy plan. W podobny sposób podeszli niedawno twórcy The Walking Dead. Teraz zaś mówimy o zakończeniu Gry o tron, wokół której z pewnością będzie jeszcze większy szum. Nic dziwnego, że HBO planuje tego typu środki. Co ciekawe – o tym, które zakończenie zostanie wykorzystane, nie będzie wiedziała nawet obsada! A my czujemy, że w przyszłości wyjdzie specjalna edycja kolekcjonerska, w której każdy z fanów będzie mógł wybrać własny finał, zaś na Żelaznym Tronie ostatecznie zasiądzie ten, którego lubimy najbardziej.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze książki fantasy wszech czasów