Home Newsy Jak wygląda Eleven w 3. sezonie Stranger Things? Zdjęcia Millie Bobby Brown z planu serialu

Jak wygląda Eleven w 3. sezonie Stranger Things? Zdjęcia Millie Bobby Brown z planu serialu

Jak wygląda Eleven w 3. sezonie Stranger Things? Zdjęcia Millie Bobby Brown z planu serialu

Serial Stranger Things dostarczył światu wielu sympatycznych bohaterów, z czego największą popularnością cieszy się nastoletnia Eleven. Jak wygląda postać w 3. sezonie produkcji? W sieci znalazły się nowe zdjęcia z planu. Zobaczcie je koniecznie!

Obecnie trwają zdjęcia do 3. sezonu Stranger Things. Plan znajduje się w Atlancie. Poprzednie odcinki serialu cieszyły się ogromną popularnością, a młodociani aktorzy szybko osiągnęli status prawdziwych megagwiazd dziecięcego showbiznesu. Producenci postanowili odciąć kupon od ich sławy, m.in. angażując Finn Wolfhard do młodzieżowego zespołu rockowego Calpurnia. Z drugiej strony Millie Bobby Brown – wcielająca się w postać Eleven – została modelką. To właśnie ona stanowi najbardziej rozpoznawalną twarz serialu, choć początkowo scenarzyści mieli inne plany wobec jej roli. Zobaczcie, jak aktorka prezentuje się na planie 3. sezonu Stranger Things!

Stranger Things: co zobaczymy w 3. sezonie?

Stranger Things bazuje na nostalgii widzów za latami 80. XX wieku. W produkcji odnaleźć można wiele intertekstualnych nawiązań do filmów tamtej dekady, dialog z kinem nowej przygody spod znaku Stevena Spielberga oraz szereg analogii do prozy Stephena Kinga. Pierwszy sezon zamienił życie subskrybentów Netflixa w bajkę – przy okazji premiery drugiego dało się już usłyszeć głosy malkontentów, narzekające na wtórność produkcji. W centrum zagrożenia znów znalazł się Willi, a bohaterowie po raz kolejny musieli walczyć z potworami z innego wymiaru. Shawn Levy – producent wykonawczy serialu – podkreślił, że w 3. sezonie Stranger Things fabuła wyewoluuje, a bohaterowie stawią czoła zupełnie nowemu zagrożeniu.

Dziś wiadomo, że sezon w dużym stopniu skupi się na dojrzewaniu Eleven. Możliwe, że do fabuły serialu powróci siostra dziewczynki, która pojawiła się na przestrzeni niesławnego epizodu siódmego w 2. sezonie. Tym razem akcja produkcji osadzona została w 1985 roku. Inicjacyjna historia dorastania oraz dziewczynka obdarzona mocą telekinezy – brzmi trochę jak fabuła Carrie, nie uważacie?Zdjęcia Millie Bobby Brown z planu 3. sezonu Stranger Things

Więcej fotek znajdziecie w poniższym linku. I co sądzicie o takim wyglądanie Eleven? Zmiana na plus?

ZOBACZ TAKŻE: Stranger Things: jak wyglądali zanim dostali role? Ależ ona miała długie włosy!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *