Home Newsy Jaka będzie motywacja Thanosa w Avengers 3? CIARY przeszły mi po plecach…

Jaka będzie motywacja Thanosa w Avengers 3? CIARY przeszły mi po plecach…

Jaka będzie motywacja Thanosa w Avengers 3? CIARY przeszły mi po plecach…

Avengers: Wojna bez granic nadciąga! Twórcy ujawniają coraz więcej szczegółów widowiska, takich jak plakaty z superbohaterami oraz motywacje głównego złoczyńcy – Thanosa. Szykuje się dzieło kompletne i spełnione.

Wojna bez granic podsumuje 10 lat kinowego uniwersum Marvela. W filmie spotkają się wszystkie postacie, znane z widowisk MCU. Stawką będą losy Ziemi oraz całego wszechświata. Dziś dowiedziałem nawet, jakie motywacje stoją za Thanosem oraz jego żądzą apokalipsy.

Jaka będzie motywacja Thanosa? CIARY przeszły mi po plecach…

W jednym z najsłynniejszych cykli komiksów motywacje Thanosa wyjaśnione są bezgraniczną miłością do Śmierci. Nie, nie chodzi mi o emo-fascynację turpizmem oraz sferą umierania. Śmierć to pełnoprawna postać w komiksowym uniwersum Marvela. Thanos, aby udowodnić jej swoje oddanie, postanowił wymordować Avengers oraz całą ludzkość. Jak się jednak okazało, jego motywacje w Wojnie bez granic będą o wiele bardziej skomplikowane.

Koordynator kinowego uniwersum Marvela, Kevin Feige, opowiedział o postaci:

Thanos pochodzi z planety Titan, na której nie ma już życia. Bohater mógł uratować jej mieszkańców, jednak – jak sam uważa – w pewnym momencie nie pozwolono mu tego uczynić. Wydarzyło się to, czego obawiał się najbardziej – planetę czekała zagłada. Bohater poprzysiągł, że więcej nie dopuści do podobnej tragedii. Teraz wydaje mu się, że wszechświat znów dąży ku zagładzie, a życie rozprzestrzenia się po kosmosie bez żadnej kontroli.

Antagonista zamierza wymordować połowę populacji wszechświata. W tym celu zbiera Kamienie Nieskończoności do swojej Rękawicy. Gdy je skompletuje, posiądzie władzę nad czasem, przestrzenią, energią oraz prawami fizyki. Będzie nie do powstrzymania. Boję się pomyśleć, co wydarzy się w filmie. Zwłaszcza, że jeden z twórców widowiska podkreślił, iż w pierwszych minutach trwania Avengers 3, Thanos zrobi coś naprawdę ZŁEGO.

Wszyscy supebohaterowie w materiałach promocyjnych

Zbliża się premiera Wojny bez granic – w tym celu przedstawiciele MCU uruchamiają maszynę marketingową. Ostatnio w Stanach pojawiło się nowe wydanie czasopisma Entertainment Weekly, posiadające 15 alternatywnych okładek. W sumie przedstawiają one 22 superbohaterów:

Dodatkowo twórcy opublikowali 18 plakatów, poświęconych poszczególnym postaciom kinowego uniwersum. Brak któregoś z bohaterów może wskazywać na jego śladową obecność w filmie:

Zabrakło m.in. plakatu Ant-Mana. Wydaje mi się, że superbohater pojawi się w Wojnie bez granic tylko na chwilę, zapowiadając swój nadchodzący, solowy film: Ant-Man i Osa.

Której postaci Wy nie możecie się doczekać w Avengers 3? Jakie są Wasze oczekiwania wobec widowiska?

ZOBACZ TAKŻE: Jaką broń będą mieli Thor i Kapitan Ameryka w Avengers: Wojnie bez granic? 

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *