Home Newsy Jest nowy zwiastun filmu SF Spielberga. Ale co się stało z oficjalnym plakatem?! Ale wpadka…

Jest nowy zwiastun filmu SF Spielberga. Ale co się stało z oficjalnym plakatem?! Ale wpadka…

Jest nowy zwiastun filmu SF Spielberga. Ale co się stało z oficjalnym plakatem?! Ale wpadka…

Pojawił się nowy, niezwykle efektowny zwiastun filmu Ready Player One w reżyserii Stevena Spielberga. Coś jednak poszło nie tak z plakatem promującym produkcję… Efekt zamierzony?

O czym jest film Ready Player One?

Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya. Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajko” ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts, kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

Zwiastun filmu SF Stevena Spielberga:

Co się stało z plakatem Ready Player One?

Pojawił się również oficjalny plakat, na którym możemy zobaczyć głównego bohatera wspinającego się po drabinie, zaś w tle widzimy ponury świat przyszłości. Największą uwagę jednak zwraca nienaturalnie długa noga. Przez chwilę myśleliśmy, że może chodzi o fakt, że Wate Watts spędza najwięcej czasu w wirtualnym świecie i może stać się kim chce, jednak tutaj mamy pokazany świat rzeczywisty… Zresztą zobaczcie sami:
Ready Player One plakat wpadka

Aż się nie chce wierzyć, że specjaliśmy od promocji wypuścili taki plakat, tym bardziej, że na kadrze z filmu widać, jakiej długości jest noga głównego bohatera:

Ready Player One plakat wpadka
Fot. materiały prasowe

Pomyłka? Wpadka? Niedopatrzenie? Jedno jest pewne – w internecie bez echa to nie przejdzie. Premiera Ready Player One w Polsce 6 kwietnia 2018 roku.

ZOBACZ TAKŻE: To nie fake! Oto najbardziej żenujący plakat roku. Jakiego filmu?