Home Newsy Jest oficjalne logo serialu Wiedźmin! Główna scenarzystka odpowiada też fanom

Jest oficjalne logo serialu Wiedźmin! Główna scenarzystka odpowiada też fanom

Jest oficjalne logo serialu Wiedźmin! Główna scenarzystka odpowiada też fanom

Prace nad serialowym Wiedźminem trwają! Główna scenarzystka serialu ujawniła oficjalne logo i nie tylko. Gdzie będzie rozgrywać się akcja produkcji Netflixa?

Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialu Wiedźmin, podzieliła się na swoim twiterze, że przeczytała książki Andrzeja Sapkowskiego.

Aktualnie jest w trakcie tworzenia obszernego dokumentu, który będzie biblią dla wszystkich scenarzystów. W środku znajdą się informacje o świecie, bohaterach, lokacjach, zwrotach fabularnych etc.

Jej najnowszy wpis z kolei zdradza, że jest w trakcie analizowania mapy z uniwersum Wiedźmina. Zaznaczyła następujące miejsca: Creyden, Riverdell, Vengerberg, Cintra, Blaviken, Kaer Morhen, Ban Ard oraz Wzgórze Sodden. Czyżby tam miała rozgrywać się akcja serialu? Co najważniejsze, widoczne jest również po raz pierwszy oficjalne logo serialu.

Logo Wiedźmin serial
fot. twitter

Wielu fanów martwi się, że Netflix nie stworzy mrocznego fantasy, w którym nie ma jednoznacznych odpowiedzi. Lauren S. Hissrich na swoim twiterze przekonuje, by jej zaufano:

„Nie będzie tutaj złagodzonego tonu. Daje Wam moje słowo.”

O premierze Wiedźmina na ten moment nie wiele wiadomo, ale spekuluje się, serial zobaczymy już pod koniec 2018 roku.  A na ten moment możemy sobie nieco pomarzyć, jak mogłoby wyglądać intro do Wiedźmina, a w ramach oczekiwań – zobaczyć świetny czeski film krótkometrażowy.
ZOBACZ TAKŻE: Wiedźmin: jak czytać, od czego zacząć? Poradnik dla początkujących