Home Newsy Jak NAPRAWDĘ wyglądało spotkanie Jona Snowa ze smokiem?

Jak NAPRAWDĘ wyglądało spotkanie Jona Snowa ze smokiem?

Jak NAPRAWDĘ wyglądało spotkanie Jona Snowa ze smokiem?

Jak naprawdę wyglądało w Grze o tron spotkanie Jona Snowa ze smokiem Daenerys Targaryen? Cóż – Drogon wyglądał nieco inaczej…

Z każdym kolejnym sezonem Gry o tron zachwycamy się, że smoki rosną jak na drożdżach, a w ostatnim sezonie mogliśmy oglądać je w akcji niezliczoną ilość razy. Specjaliści od efektów specjalnych dwoją się i troją, by całość wyglądała jak najbardziej efektownie i trzeba przyznać, że tutaj stają na wysokości zadania, w przeciwieństwie do scenarzystów, którzy często robią sobie jaja z widzów.

Wracając jednak do smoków – jak NAPRAWDĘ wyglądało pierwsze spotkanie Jona Snowa z Drogonem – ukochanym dzieckiem Daenerys? Musimy przyznać, że Kit Harington musiał się nieźle natrudzić, by nie zacząć się śmiać, gdy głaskał… niebieską kulę na tyczce. Tak wyglądało to na żywo:

Jon Snow i smok - kulisy
Fot. HBO
Jon Snow i smok - kulisy
Fot. HBO
Jon Snow i smok - kulisy
Fot. HBO
Jon Snow i smok - kulisy
Fot. HBO
Jon Snow i smok - kulisy
Fot. HBOJednak spece od kwestii wizualnych po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i sprawili, że ostateczna scena wyglądała rewelacyjnie. I nie zapominajmy również o tym, że w tym sezonie powstała jedna z najbardziej efektownych bitew, jaką dane nam było widzieć w telewizji.

Prace nad finałowym sezonem Gry o tron niedługo ruszają. Jakie będzie zakończenie? Tutaj twórcy nie zamierzają oszczędzać i zrobią wszystko, by finał wcześniej nie wyciekł do sieci. Jesteśmy pewni, że polscy widzowie będą też znacznie lepiej kojarzyli Grę o tron.

ZOBACZ TAKŻE: A gdyby Wiedźminem został aktor z Gry o tron?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *