Home Newsy Keanu Reeves pasuje IDEALNIE do Cyberpunka 2077. To ikona dla tej konwencji

Keanu Reeves pasuje IDEALNIE do Cyberpunka 2077. To ikona dla tej konwencji

Keanu Reeves pasuje IDEALNIE do Cyberpunka 2077. To ikona dla tej konwencji

Keanu Reeves przeżywa renesans kariery, występując w serii John Wick. Korzystając z okazji, studio CD Projekt RED wpadło na świetny pomysł — obsadziło aktora w nadciągającej grze Cyberpunk 2077. Bohater Matriksa pasuje tam jak nikt inny. Kogo zagra?

Polskie studio CD Projekt RED stworzyło cyfrową franczyzę Wiedźmina, której sława obiegła cały świat. Teraz twórcy gier wideo odejdą od fantastycznej rzeczywistości na rzecz świata science-fiction. Cyberpunk 2077 szykuje się jako gigantyczne przedsięwzięcie, eksploatujące wszystkie motywy tytułowego nurtu. Znajdzie się miejsce na konflikty natury społecznej i etycznej. Nie zabraknie dywagacji dotyczących relacji człowieka z zaawansowaną technologią oraz sztucznej inteligencji. Brzmi jak opis rzeczywistości widzianej z okien domów? Owszem. Prawdopodobnie dlatego CD Projekt RED postanowiło zrealizować Cyberpunk 2077 właśnie teraz.

Cyberpunk 2077 – zwiastun, a w nim Keanu Reeves!

Twórcy ze studia CD Projekt RED przygotowali coś specjalnego na tegoroczne targi E3 – pokazali 4-minutowy zwiastun Cyberpunku 2077. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że jedną z ról zagra Keanu Reeves. Aktor Constantine’a, Lepiej późno niż później oraz Matriksa (prawdopodobnie) wcieli się w mentora głównego bohatera. Wyciągnie go z przestępczego półświatku i przeobrazi w buntownika.Cyberpunk 2077 – Keanu Reeves to świetny wybór

Za sprawą franczyzy Johna Wicka Keanu Reeves trafił do grona najpopularniejszych amerykańskich aktorów. Krążą pogłoski, że zagra w The Eternalsfilmie Marvela o gwiezdnych bogach. Najpierw jednak wszyscy gracze, którzy nabędą Cyberpunk 2077, będą mogli go spotkać w grze. Wybór aktora jest idealny. Nie dość, że jego emploi cichego i nieobliczalnego jegomościa pasuje do charakterystyki tajemniczego mentora, to jeszcze Reeves ma na koncie udział w kilku najważniejszych filmach cyberpunkowych.

Keanu Reeves cyberpunk

Najpierw pojawił się w Johnnym Mnemonicu — zapomnianym dziś relikcie z lat 90-tych. Film przytacza wszystkie motywy, kojarzone z estetyką cyberpunku. Później aktor zagrał w Matriksie, na stałe wpisując wizerunek Neo w język popkultury. Sam Keanu Reeves wydaje się zadowolony z udziału w popularnej grze. Tuż po prezentacji zwiastuna na targach E3, aktor wszedł na scenę i energicznie zmotywował widownię do braw.

Cyberpunk 2077 – kiedy premiera?
Zwiastun oraz gościnny udział Keanu Reevesa w filmie to zaledwie dwie pozytywne informacje, które gracze wynieśli z tegorocznych targów E3. Pojawiła się też trzecia wiadomość. Poznaliśmy oficjalną datę premiery gry — Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 r.

ZOBACZ TAKŻE: Cyberpunk „Made in Poland”! Ciekawa akcja promocyjna polskiego filmu SF

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *