Home Newsy Kevin sam w domu? Google zrealizowało świetną reklamę

Kevin sam w domu? Google zrealizowało świetną reklamę

Kevin sam w domu? Google zrealizowało świetną reklamę

Kevin sam w domu jest w Polsce stałym gościem wigilijnych kolacji. Na szczęście w te Święta Kevin nie będzie już sam. Google zrealizował znakomitą reklamę!

Seans Kevina samego w domu to – cytując za Stanisławem Bareją w Misiunowa świecka tradycja. Film powstał w 1990 roku, z miejsca kradnąc spokój rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Fabuła komedii jest banalnie prosta: najwyżej 12-letni chłopiec zostaje w domu bez nadzoru rodziców czy opiekunów. W tym czasie włamują się do niego dwaj złodzieje. Kevin zgotuje im piekło na ziemi, aby ocalić dom. Rozpoczyna się festiwal slapstickowych skeczy: młody robi śmieszną minę, kowadło spada na głowę rabusiów, ci spektakularnie przewracają się a Wy parskacie śmiechem. Ot, familijna rozrywka dla dużych i małych.

Kevin sam w domu wystąpił w reklamie Google’a

Niedawno Google postanowiło sięgnąć po znany tekst kultury, kojarzony na całym świecie ze Świętami Bożego Narodzenia. Coca-Cola ma Mikołaja, Media Markt – Tytusa (czego do dziś nie potrafię zrozumieć), zaś Google postanowił wykorzystać po równie rozpoznawalną postać: Kevina samego w domu. W reklamie Google Assistant wystąpił Macaulay Culkin – kultowy odtwórca Kevina. Widzowie mogą zobaczyć, jak postarzał się ich ulubiony młodociany aktor. Cały koncept opiera się na kultowym filmie pod choinkę.Google – reklama z Kevinem:

Pozostaje trzymać kciuki, aby twórcy Czarnego Lustra zainspirowali się reklamą i stworzyli kontynuację powyższego wideo. Kevin sam w domu połączony z filmem Ona? Dlaczego nie! Osobiście proponuję jeszcze jeden krok marketingowy, inspirowany popularną komedią. Co powiecie na Kevina śpiewającego kolędy? Wszystkie płyty CD  zostaną dodane do rodzimej prasy drukowanej na tanim papierze.

ZOBACZ TAKŻE: Kevin w brutalnej wersji. Tylko dla odważnych!