Home Newsy Kevin Spacey TOTALNIE wycięty z filmu Ridleya Scotta i materiałów promocyjnych. Również w Polsce

Kevin Spacey TOTALNIE wycięty z filmu Ridleya Scotta i materiałów promocyjnych. Również w Polsce

Kevin Spacey TOTALNIE wycięty z filmu Ridleya Scotta i materiałów promocyjnych. Również w Polsce

Już za moment miał wejść do kin film Wszystkie pieniądze świata, gdzie jedną z głównych ról gra Kevin Spacey, ale jak wiadomo – w wyniku afery, całość zostaje przemontowana. Pojawiły się pierwsze nowe plakaty oraz oficjalne oświadczenie polskiego dystrybutora.

Jak donosi polski dystrybutor:

Monolith Films pragnie poinformować, że Producenci filmu Wszystkie pieniądze świata w reżyserii Ridleya Scotta zobowiązali nas do usunięcia dotychczasowego zwiastuna filmu z naszych oficjalnych kanałów komunikacji. Ridley Scott osobiście podjął decyzję o zastąpieniu Kevina Spaceya Christopherem Plummerem w roli Jeana Paula Getty’ego. Dodatkowe zdjęcia z jego udziałem odbędą się w najbliższych dniach.

Wycofany zwiastun nie jest już oficjalnym materiałem promującym film. W momencie otrzymania nowego zwiastuna, niezwłocznie się nim z Państwem podzielimy.
O którym zwiastunie mowa? Możecie zobaczyć go tutaj – Kevin Spacey gra tam szarą eminencję, jednak w kilku miejscach pojawia się, by rzucić klasyczne one-linery. Całość zaś kręci się wokół jego postaci.

Tak zaś wyglądają nowe plakaty promujące film bez Kevina Spacey:

Wszystkie pieniądze świata bez Kevina Spacey

Wszystkie pieniądze świata bez Kevina Spacey

Przypomnijmy, że postanowiono, że wszystkie sceny z udziałem Kevina Spacey zostaną wycięte. Zastąpi go Christopher Plummer. To oznacza, że będzie trzeba zrobić dokrętki, które potrwają kilka tygodni. Co w takim wypadku z premierą filmu? Na ten moment ciągle oficjalna data to 22 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE: Wierni nie chcą Hellboya w katedrze. Jaka reakcja Kościoła?