Home Newsy Kiedy premiera finału Gry o tron? Maisie Williams ma za długi język

Kiedy premiera finału Gry o tron? Maisie Williams ma za długi język

Kiedy premiera finału Gry o tron? Maisie Williams ma za długi język

Wiadomo, że finałowy sezon Gry o tron pojawi się w HBO w 2019 roku. Kiedy dokładnie? Informację zdradziła Maisie Williams, czyli serialowa Arya Stark.

HBO jakiś czas temu podało oficjalną informację o premierze Gry o tron. Serial zadebiutuje w 2019 roku, jednak dokładna data trzymana jest w tajemnicy. Maisie Williams zdradziła jednak w wywiadzie dla brytyjskiego Metro informację o miesiącu, w którym zobaczymy start ostatniego sezonu:

„Prace nad 8. sezonem skończymy w grudniu i pierwszy odcinek pojawi się w kwietniu 2019 roku. Wiele czasu będzie trzeba poświęcić na montaż. Nie chcemy robić tego na szybko. Jesteśmy to winni fanom, aby finałowy sezon był najepszy.”



Gra o tron – premiera w kwietniu 2019 roku?

Czyli Gra o tron zadebiutuje w HBO w kwietniu 2019 roku. Ten miesiąc jest szczególny dla fanów, gdyż nie licząc 7. sezonu, poprzednie zawsze startowały na początku kwietnia. Stało się to wręcz tradycją, gdy więc ostatni sezon zadebiutował ze sporym opóźnieniem w porównaniu do poprzednich, wielu widzów czuło się nieswojo.

Ciekawe, jak zareaguje HBO

HBO zapewne nie jest zadowolone ze zdradzenia takiej informacji – tym bardziej, że nigdzie wcześniej ona nie padała i wygląda na to, że aktorka zwyczajnie wyjawiła ważną informację zbyt wcześnie. Nie zdziwimy się też, jeśli stacja zdecyduje się jednak zmienić datę.

Co robią aktorzy z Gry o tron po godzinach?

A musimy przyznać, że Maisie Williams potrafi zaskoczyć. Ostatnio rozbawiła Toma Hanksa naprawdę udanym żartem. Ale nie ona jedyna – aktorzy Gry o tron mają do siebie wiele dystansu i lubią żartować. Jakiś czas temu Jason Momoa wypowiedział kilka słów w języku Dothraki do Hugh Granta. Jednak najbardziej makabryczny żart zaserwował Kit Harrington swojej narzeczonej.

Zobacz także:  Co oglądać zamiast Gry o tron w 2018 roku? W HBO ciekawa alternatywa

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *