Home Newsy Kiedy premiera Mute – nowego filmu science fiction Netflixa? Możemy zacząć odliczać dni

Kiedy premiera Mute – nowego filmu science fiction Netflixa? Możemy zacząć odliczać dni

Kiedy premiera Mute – nowego filmu science fiction Netflixa? Możemy zacząć odliczać dni

Wiadomo już, kiedy w serwisie Netflix swoją premierę będzie miał nowy film science fiction zatytułowany Mute. Za reżyserię odpowiada Duncan Jones, twórca słynnego Moon.

Mute – o czym będzie nowy film science fiction Netflixa?

O czym będzie Mute – nowy film science fiction Duncana Jonesa? Oficjalny opis, jaki możemy znaleźć w Netflixe brzmi następująco:

„Berlin w bliskiej przyszłości. Niemy mężczyzna, który wiele przeszedł, zagłębia się w tętniące życiem podziemia miasta w poszukiwaniu swojej zaginionej dziewczyny.”

Z tego, co wcześniej pisały zachodnie media, główny bohater natrafi na tajną organizację, którą rządzi dwóch przemądrzałych amerykańskich chirurgów. Jaki mają związek z zaginioną kobietą?

Kiedy premiera Mute?

Reżyser jeszcze niedawno mówił, że film jest gotowy i trwają prace lokalizacyjne. Premiera planowana była na luty i jego słowa się sprawdziły. Oficjalna data premiery Mute to 23 luty. W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak Alexander Skarsgard, Paul Rudd, Justin Theroux i Seyneb Saleh.

Science fiction w 2018 roku

Mamy dopiero początek roku, a Netflix bardzo mocno rozpieszcza fanów science fiction. Już 2 lutego pojawi się cyberpunkowy serial Altered Carbon. Spekuluje się, że w serwisie zobaczymy także nowy film twórcy głośnej Ex Machiny – Anihilację z główną rolą Natalie Portman. A to wszystko w I kwartale tego roku! Na co czekacie najbardziej?

ZOBACZ TAKŻE: Nowe seriale science fiction 2018. Co warto zobaczyć?