Home Newsy Kler online – gdzie oglądać film Wojciecha Smarzowskiego?

Kler online – gdzie oglądać film Wojciecha Smarzowskiego?

Kler online – gdzie oglądać film Wojciecha Smarzowskiego?

Kler online – gdzie film można obejrzeć w Internecie? Pierwotnie produkcja Wojciecha Smarzowskiego miała trafić na Showmax. Ostatecznie jednak pojawi się na innej platformie VOD. Gdzie oglądać Kler online?

Film Kler – opis fabuły

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce… Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

Czy Kler w wersji online obejrzy miliony widzów?

Kler Wojciecha Smarzowskiego to niekwestionowany król polskich kin. W kinach obejrzała go już rekordowa liczba 5 191 348 widzów! Film zanotował kolejno: najlepszy weekend otwarcia w historii, numer jeden ubiegłorocznego box office, a po zaledwie czterech tygodniach od premiery przebił wynik Quo Vadis i stał się największym kinowym przebojem XXI wieku w Polsce i trzecim – po Ogniem i mieczem i Panu Tadeuszu – filmem z najlepszym wynikiem oglądalności po 1989 roku. Warto zaznaczyć, że w TOP 3 polskiego box office po 1989 roku nie było żadnych przetasowań od 17 lat, tym samym wynik Kleru przeszedł już do historii. Kler w wersji online może zebrać rekordową liczbę wyświetleń.

Zwiastun filmu Kler:

Kler – gdzie oglądać online?

Już od 6 lutego Kler dostępny będzie online wyłącznie na platformie Player.pl oraz w ramach oferty dostępnej abonentom NC+. W pozostałych serwisach VOD produkcja Wojciecha Smarzowskiego pojawi się miesiąc później.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze filmy na Netflixie

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *