Home Newsy Konkurencja dla Black Mirror? Premiera nowego serialu SF już za moment!

Konkurencja dla Black Mirror? Premiera nowego serialu SF już za moment!

Konkurencja dla Black Mirror? Premiera nowego serialu SF już za moment!

Nadciąga nowy serial SF, na który warto zwrócić uwagę. Czy Wymiar 404 będzie konkurencją dla Black Mirror, które obecnie możemy oglądać na Netflixie?

Wymiar 404 – o czym będzie serial?

Błyskotliwa mieszanka kina akcji, science fiction, komedii oraz horroru. Serial eksploruje mroczne zakamarki współczesnego Internetu i związane z nim nieprawdopodobne tematy. W każdym odcinku twórcy starają się odpowiedzieć na takie niecodzienne pytania, jak np.: co by było, gdyby topowy analityk NASA był wielką, wszystkowiedzącą kostką mięsa o imieniu Bob? Tytuł produkcji nawiązuje do znanego z Internetu błędu 404. (opis dystrybutora – HBO).

Konkurencja dla Black Mirror?

Serial zrealizowany jest przez Hulu, zaś w Polsce będzie można oglądać go w HBO GO. Całość będzie antologią – złoży się na nią sześć odcinków. Każda część będzie osobną historią. Skojarzenia z Black Mirror nasuwają się same. Czy całość będzie równie szalona? Zwiastun świetnie buduje klimat:

Obsada Wymiaru 404 to wiele znajomych twarzy. W serialu pojawią się między innymi Mark Hamill, Patton Oswalt, Megan Mullally, Sarah Hyland, Joel McHale, Lea Michele, Robert Buckley czy też Constance Wu.

Kiedy premiera?

Premiera pierwszych trzech odcinków będzie miała miejsce 5 kwietnia w HBO GO, zaś kolejne odcinki pojawiać się będą w każdą środę. Czekamy również na serial w podobnym klimacie od Amazona!

ZOBACZ TAKŻE: Nowe seriale SF, które warto zobaczyć

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *