Home Newsy Koreańskie zombie w średniowieczu. Od kogo? Netflix znów zaskakuje!

Koreańskie zombie w średniowieczu. Od kogo? Netflix znów zaskakuje!

Koreańskie zombie w średniowieczu. Od kogo? Netflix znów zaskakuje!

Macie już powoli dość The Walking Dead, a chcecie nowych historii z zombiakami w tle? Nadciąga nowy serial Netflixa o żywych trupach, który zapowiada się dość niecodziennie. O czym będzie?

Netflix zamówił koreański serial zatytułowany Kingdom, który pojawi się na platformie Netflix w 2018 roku. Co go będzie wyróżniało z pośród innych seriali o zombiakach?

Akcja Kingdom rozgrywać sie będzie w czasach średniowiecznych. Książę wyrusza w niebezpieczną podróż, by zbadać skąd się wzięła tajemnicza epidemia. Okazuje się, że prawda jest znacznie bardziej przerażająca… Na królestwo nadciąga horda żywa trupów.
Reżyserem będzie Kim Seong-hun – jego ostatni film Tunnel został bardzo ciepło przyjęty w kraju rodzinnym – w koreańskim box office zarobił 50 mln dolarów.

To kolejny ciekawy i egzotyczny projekt, na który stawia Netflix. Przypomnijmy, że na tej platformie będziemy mogli zobaczyć również serial animowany pełen krwi na podstawie kultowej serii gier Castlevania, czy też tajemniczy niemiecki Dark. Jeśli macie ochotę na ciekawe produkcje, to sprawdźcie najlepsze mniej znane seriale Netflixa oraz najlepsze seriale dokumentalne Netflixa.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix – nowe filmy 2017 [PREMIERY]

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *