Home Newsy „Król Lew”: będzie film aktorski. I jest to świetna wiadomość!

„Król Lew”: będzie film aktorski. I jest to świetna wiadomość!

„Król Lew”: będzie film aktorski. I jest to świetna wiadomość!

„Król Lew” to animacja Disneya, która jest uznawana za jedną z najlepszych w historii studia. I w końcu musiało do tego dojść – powstanie wersja aktorska. I wiecie co? To wcale nie musi być złe!

Przyznajcie się – ile razy oglądaliście „Króla Lwa”? Ile razy płakaliście przy scenie śmierci Mufasy? Ile razy śpiewaliście sobie pod nosem „Hakuna Matata”? Pewnie straciliście już rachubę…

To musiało nastąpić – Disney od dłuższego czasu raczy nas aktorskimi filmami, odświeżając klasyczne historie i o dziwo – wychodzi im to nad wyraz dobrze. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć w kinach aktorską „Księgę dżungli”, która okazała się naprawdę udaną produkcją ze wspaniałymi efektami specjalnymi, pięknymi widokami i co najważniejsze – świetnie zanimowanymi zwierzętami, które nawet mówiąc ludzkim głosem – nie śmieszyły!

Kto reżyserem nowego „Króla Lwa”?

Reżyser Jon Favreau wykonał kawał dobrej roboty przy aktorskiej „Księdze dżungli” i to, co było skazane na porażkę, okazało się bardzo miłym zaskoczeniem. Nic dziwnego, że Disney kuje żelazo póki gorące i na tapet bierze temat, który powinien rozbić wyniki w box office. Twórca wrzucił na swojego twittera wiele mówiącą wiadomość:

Boicie się, że zostanie zszargana legenda? Że to już nie będzie to samo? Że ponowna śmierć Mufasy tym razem Was nie ruszy? Jesteście w błędzie. Disney absolutnie nie pozwoli sobie na to, by ich legendarna animacja została źle potraktowana i zrobią wszystko, by to się udało.

„Król Lew” – kiedy premiera filmu?

Na tę chwilę, Disney nie podał oficjalnej daty premiery aktorskiej wersji „Króla Lwa”, jednak sugerując się działaniem studia, możemy przewidywać, że do roku 2020 film powinien na pewno powstać. Czekamy na więcej oficjalnych potwierdzeń!

Najlepsze piosenki z „Króla Lwa”

W ramach oczekiwania – warto przypomnieć sobie wspaniałe piosenki, jakie towarzyszyły animacji. Ostrzegamy – wzruszenia gwarantowane!

1Krąg życia


LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *