Home Newsy Król wyjęty spod prawa – odpowiedź Netflixa na Braveheart? Epicki zwiastun

Król wyjęty spod prawa – odpowiedź Netflixa na Braveheart? Epicki zwiastun

Król wyjęty spod prawa – odpowiedź Netflixa na Braveheart? Epicki zwiastun

Pojawił się zwiastun historycznego filmu zatytułowanego Król wyjęty spod prawa. Czy to odpowiedź Netflixa na Braveheart? Zapowiada się ciekawe widowisko.

O czym będzie film Król wyjęty spod prawa?

Dotychczas nieopowiedziana prawdziwa historia Roberta I Bruce’a, który w ciągu jednego roku z upadłego szlachcica stał się królem, a następnie wyjętym spod prawa bohaterem. W zniewolonej przez Anglię średniowiecznej Szkocji walczył, by ocalić swoją rodzinę, lud i kraj. Po przejęciu szkockiej korony, Robert i jego garstka sprzymierzeńców muszą stawić czoła najsilniejszej armii świata, dowodzonej przez króla Edwarda I oraz jego nieprzewidywalnego syna, księcia Walii.

Hollywoodzka obsada i obiecujący reżyser

W głównej roli pojawi się Chris Pine. Towarzyszyć mu będą tacy aktorzy jak Aaron Taylor-Johnson, Florence Pugh, Billy Howle, Tony Curran, Stephen Dillane, James Cosmo oraz Sam Spruell. Reżyseruje David Mackenzie znany z głośnego Aż do piekła.Zwiastun filmu Król wyjęty spod prawa:

Król wyjęty spod prawa – kiedy premiera?

Film Król wyjęty spod prawa będzie miał swoją premierę jako film otwarcia podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto 6 września 2018 r. Na platformie Netflix zadebiutuje zaś 9 listopada 2018 roku.

ZOBACZ TAKŻE: TOP 50: najlepsze seriale – Netflix. Co warto obejrzeć?