Home Newsy Kto JĄ zagrał i JAK wyglądała na planie? Kulisy słynnej sceny z Łotra 1

Kto JĄ zagrał i JAK wyglądała na planie? Kulisy słynnej sceny z Łotra 1

Kto JĄ zagrał i JAK wyglądała na planie? Kulisy słynnej sceny z Łotra 1

W filmie Łotr 1 mogliśmy zobaczyć kilku bohaterów z oryginalnej trylogii, którzy wyglądali dokładnie tak samo dzięki efektom komputerowym. Przed Wami kulisy jednej ze scen – MEGA SPOILERY!

Mamy nadzieję, że w tym momencie treść tego newsa czytają już tylko fani i osoby, które już widziały film. Jeśli przypadkiem wciąż nie widzieliście Łotra 1 i nie wiecie, którą częścią tak właściwie jest, to sprawdźcie nasz przewodnik, w którym tłumaczymy co i jak. A teraz czas na SPOILERY!

W finałowej scenie możemy zobaczyć płynne przejście pomiędzy Łotrem 1, a Nową nadzieją. Oprócz tego, że Darth Vader robi bardzo dużą sieczkę z rebeliantami (ależ to jest świetna scena!), to na sam koniec możemy zobaczyć odmłodzoną dzięki efektom specjalnym Carrie Fisher.

Kto się w nią wcielił? Młodą księżniczkę Leię odegrała norweska aktorka Ingvild Deila, która dopiero jest na początku swojej kariery. Z budowy oraz z twarzy bardzo przypominała młodą Carrie Fisher – potwierdzają to zdjęcia zza kulis, które pojawiły się w sieci. Możemy na nich zobaczyć młodą aktorkę w charakterystycznej fryzurze i stroju.

Czy zastosowanie efektu CGI i nałożenie twarzy młodej Carrie Fisher było potrzebne? Czy też lepiej było nie tworzyć takiej komputerowej imitacji?1Łotr 1 - księżniczka Leia na planie #1