Home Newsy Wiemy, kto zginie w The Walking Dead [PRAWDOPODOBNIE]

Wiemy, kto zginie w The Walking Dead [PRAWDOPODOBNIE]

Wiemy, kto zginie w The Walking Dead [PRAWDOPODOBNIE]

Premiera 7. sezonu The Walking Dead zbliża się wielkimi krokami. Który z głównych bohaterów zginął? Twórcy serialu konsekwentnie trzymają fanów w niepewności, nie zdradzając żadnych szczegółów. Ale czy na pewno? Mamy dla Was kilka teorii w tym temacie. SPOILERY!

Pod koniec poprzedniej serii ekipa Ricka stanęła oko w oko z nowym arcyłotrem, który postanowił pozbawić życia jednego z głównych bohaterów. Finałowa scena wywołała lawinę spekulacji, a fani na całym świecie od wielu miesięcy prześcigają się w domysłach, kogo zabraknie w 7. sezonie.

Jak twórcy trzymali całość w tajemnicy?

W trakcie kręcenia 7. sezonu na planie postanowiono nakręcić, jak po kolei zostają zabici wszyscy bohaterowie. Dlaczego? Ze względu na fanów, którzy wszelkimi możliwymi sposobami próbowali się dostać w okolice miejsca kręcenia zdjęć i wykonać kilka fotek. Pomysł szokujący, ale trzeba przyznać, że niezwykle pomysłowy!
A może zginie więcej niż jeden bohater?

Jeffrey Dean Morgan odgrywający postać Negana w jednym z wywiadów dość tajemniczo stwierdził, że jego postać nie boi się używać swojego kija baseballowego do rozwalania głów. Prawdopodobnie nie bez powodu użył tutaj liczby mnogiej, gdyż małe potwierdzenie znajduje się w oficjalnym fragmencie prezentowanym fanom na New York Comic Con. Negan rzuca dość istotne zdanie, które sugeruje, że zginęło więcej bohaterów niż jeden:

„Jeszcze ich trochę pomaglujemy. To znaczy tych, którzy jeszcze żyją”.

Kto (na pewno) zginie w The Walking Dead?

Czy dzięki powyższemu materiałowi wiemy, kto zginął? Przyjrzyjmy się uważnie. Tak wyglądało ustawienie końcowe postaci, nim Negan rozpoczął krwawą rzeź. Kolejno od lewej znajdują się: Glenn, Rosita, Daryl, Michonne, Abraham, Maggie, Rick, Sasha, Aaron, Carl, Eugene.

The Walking Dead kto zginie
Fot. materiały promocyjne „The Walking Dead” (FOX)

We fragmencie, który możemy obejrzeć, widzimy tylko Ricka i Negana. Co jednak ciekawe, Rick ma zakrwawioną twarz. Widać, że to nie jego rana, lecz najprawdopodobniej – odprysk krwi jednego z bohaterów zabitego przez Negana. Pod koniec 6. sezonu, twarz Ricka była czysta. Czyli wychodzi na to, że chodzi tutaj o kogoś z jego lewicy. W grę w takim przypadku wchodzą: Glenn, Rosita, Daryl, Michonne, Abraham, Maggie.

The Walking Dead Kto zginie 2
Fot. kadry z „The Walking Dead” (FOX)

Następnie Negan zabiera Ricka do przyczepy, zaś kamera powolnym ruchem zbliża się ku zakrwawionej ziemi i tego, co pozostało z zabitego bohatera. Widać tam wpierw koszulę oraz najprawdopodobniej pierścionek, który nosiła Maggie.

The Walking Dead kto zginie
Fot. kadry z „The Walking Dead” (FOX)

Czyżby więc ona została jedną z ofiar Negana? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o powyższych teoriach. Obstawiacie, że zginie Maggie czy może twórcy pójdą tropem oryginału komiksowego i uśmiercą Glenna?

The Walking Dead – kiedy premiera 7. sezonu?

7. sezon The Walking Dead będzie można oglądać w polskiej stacji FOX już od 24 października o godzinie 22:00.

 

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *