Home Newsy Legion samobójców: Margot Robbie o półnagich scenach. Dlaczego ich nie lubiła?

Legion samobójców: Margot Robbie o półnagich scenach. Dlaczego ich nie lubiła?

Legion samobójców: Margot Robbie o półnagich scenach. Dlaczego ich nie lubiła?

Legion samobójców został zmieszany z błotem. Oberwało się twórcom i aktorom. Zdaniem nastoletnich fanów najlepiej wypadła Harley Quinn. Inni uważali, że wcielająca się w nią Margot Robbie za bardzo funkcjonowała jako erotyczna fantazja dla dorastających gimnazjalistów. Jak się okazało, nawet aktorka nie lubiła rozbieranych scen… Co ciekawe, z zupełnie innego powodu!

Można długo wymieniać wady Legionu samobójców. Podobnie jak Liga Sprawiedliwości, także w tej odsłonie kinowego uniwersum DC dało się zaobserwować chirurgiczne cięcia na oryginalnej strukturze filmu. David Ayer zamierzał wyprodukować widowisko o grupie bezlitosnych i plugawych złoczyńców. Miało być mrocznie i krwawo. Niestety, wraz ze sromotną klęską filmu Batman V Superman studio Warner Bros. zdecydowało się przeprowadzić na Legionie samobójców błyskawiczną operację zmiany konwencji. Wyszedł z tego miszmasz, potwór Frankensteina z wyuzdaną postacią crazy Harley Quinn na pierwszym planie.

Dlaczego Margot Robbie nie lubiła rozbieranych scen w Legionie samobójców?

Dlaczego krytykuję ukochaną Jokera? Odpowiedź jest prosta: jej postać nie wniosła kompletnie nic do fabuły Legionu samobójców. Była wyłącznie kiepskim żartem z pieprzykiem, pojawiającym się bez celu niemal w każdej scenie. Po stokroć wolałbym oglądać więcej każdego członka nonkonformistycznej grupy złoczyńców, niż chichoczącą się Harley Quinn – antybohaterkę bez supermocy, za to z perfekcyjną figurą i ładnym uśmiechem. Co ciekawe, nadmierne rozbieranie postaci przeszkadzało również Margot Robbie. W trochę inny sposób, niż mogliśmy tego oczekiwać…

Aktorka udzielała niedawno wywiadu dla W Magazine. Uczestniczył w nim również Michael B. Jordan – Killmonger z Czarnej Pantery. Z przyczyn oczywistych, rozmowa wtargnęła w rejony kina superbohaterskiego. Mówiąc o Legionie samobójców, Margot Robbie wyznała:

Prawdę powiedziawszy, im więcej skóry pokazywałam jako Harley, tym więcej czasu musiałam przebywać w charakteryzatorni. Bohaterka ma w końcu białą skórę i milion tatuaży. Jeśli tylko musiałam pokazać kawałek ciała – wystarczy, że zdejmowałam kurtkę – oznaczało to dodatkowe 20 minut spędzonych u charakteryzatorów.Birds of Prey: kiedy premiera filmu DC?

Pomimo wielu nieprzychylnych głosów, Harley Quinn okazała się jedną z najpopularniejszych postaci kinowego uniwersum DC. Tuż po premierze Legionu samobójców dało się słyszeć o co najmniej trzech superbohaterskich projektach, w których miała rzekomo wystąpić Margot Robbie. Dziś lista wyszczuplała do tylko jednego filmu. Harley Quinn powróci w Birds of Prey. Za kamerą stanie Cathy Yan, zaś scenariusz napisała Christian Hodson. Tytuł trafi na duże ekrany w lutym 2020 roku.

Dodatkowo w przygotowaniu znajduje się serial animowany dla dorosłych, skupiony na ukochanej Jokera. Jego data premiery pozostaje nieznana.

ZOBACZ TAKŻE: Czy Gra o tron to serial porno? Aktorka broni sceny erotyczne