Home Newsy Life: tak wygląda obca forma życia w nowym horrorze SF. Jest się czego bać?

Life: tak wygląda obca forma życia w nowym horrorze SF. Jest się czego bać?

Life: tak wygląda obca forma życia w nowym horrorze SF. Jest się czego bać?

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu Life, które wygląda jak połączenie Grawitacji i Obcego. Pojawił się krótki fragment, na którym możemy zobaczyć obcą formą życia, z którą przyjdzie się zmierzyć bohaterom. Jak wygląda?

Głównymi bohaterami będą członkowie załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, którzy są bliscy odkrycia pierwszego dowodu życia pozaziemskiego. Okazuje się, że badana forma życia z Marsa jest bardzo inteligentna i śmiertelnie niebezpieczna dla ludzi. Rozpoczyna się walka o przetrwanie w kosmosie. Jak to będzie dokładnie wyglądać, możecie zobaczyć w pierwszym i drugim zwiastunie.

Reżyseruje Daniel Espinosa, zaś w głównych rolach pojawia się tacy aktorzy jak Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson, Olga Dihovichnaya, Ariyon Bakare, Hiroyuki Sanada.

Tak wygląda obca forma życia w Life:
Trzeba przyznać, że całość mimo klasycznych schematów, wygląda przyzwoicie i jeśli tylko zostanie sprawnie poprowadzona, to coś czujemy, że będziemy się znakomicie bawić. Film Life będzie miał swoją premierę w kinach 24 marca 2017 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Tak mógł wyglądać Obcy w Prometeuszu

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *