Home Newsy „Luke Cage” popsuł Netfliksa. Reakcja na awarię serwerów? Bezcenna!

„Luke Cage” popsuł Netfliksa. Reakcja na awarię serwerów? Bezcenna!

„Luke Cage” popsuł Netfliksa. Reakcja na awarię serwerów? Bezcenna!

Widzowie chcący obejrzeć wczoraj (sobota 1 października) nowy serial Marvela zatytułowany „Luke Cage”, mieli spore problemy. Netflix na całym świecie dosłownie padł! Jednak najciekawsze było to, co działo się potem…

Sami wczoraj oglądaliśmy „Luke’a Cage’a” i w pewnym momencie niestety musieliśmy przerwać seans, gdyż próba uruchomienia kolejnego odcinka zakończyła się niepowodzeniem. Wyskoczył nam (i jak się później okazało – nie tylko nam) błąd:

Netflix awaria Luke Cage
Twitter na całym świecie w tym momencie oszalał i fani zaczęli się prześcigać w tworzeniu kreatywnych komentarzy związanych z nowym serialem Marvela i Netfliksa. Dołączył do nich również główny twórca i showrunner serialu, który w zabawny sposób skomentował całość:

Prace nad naprawą trwały dobre kilka godzin. I wiecie co jest najfajniejsze? Że sam Netfliks podchwycił kreatywność internautów i w zabawny sposób komentował awarię platformy. Zobaczcie sami – tak się wychodzi z opresji:

Netflix działa, a my – wracamy do oglądania serialu. Bo „Luke Cage” to naprawdę fajna produkcja. A oprócz seriali Netflixa – sprawdźcie, kiedy i jakie filmy Marvela pojawią się w kinach, bo jest na co czekać!

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *