Home Newsy Macie dość filmów o Transformersach? I co z tego. Będzie ich jeszcze więcej

Macie dość filmów o Transformersach? I co z tego. Będzie ich jeszcze więcej

Macie dość filmów o Transformersach? I co z tego. Będzie ich jeszcze więcej

Wielkimi krokami zbliża się film Transformers: Ostatni Rycerz, który pojawi się w polskich kinach 23 czerwca. To będzie już piąta część z serii. Ale to nie koniec. W przygotowaniu jest OLBRZYMIA liczba produkcji.

Dla Paramount Pictures filmy z serii Transformers to kura znosząca złote jajka, więc nic dziwnego, że hollywoodzkie studio nie rezygnuje z realizacji kolejnych obrazów. Nad iloma produkcjami aktualnie pracuje studio? Uwaga, ta liczba z pewnością Was zaskoczy, więc rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i weźcie głęboki wdech.

W opracowaniu jest 14 fabuł w uniwersum Transformers.

Tako rzecze Michael Bay, który lubi mocno przesadzać, ale tym razem mu wierzymy. Bo dlaczego miałby kłamać? Jasne, to duża liczba i pewnie większość z tych konceptów fabularnych zostanie odrzucona. Ale załóżmy, że połowa z nich idzie do śmietnika, i dalej wychodzi nam bardzo duża liczba, która będzie zapewniać zyski dla Paramount Pictures latami. Pod warunkiem, że widzowie wciąż będą tak tłumnie chodzić do kin (szczególnie w Chinach).

Trochę nas boli tak obrót spraw, gdyż aktualnie Transformersy to hollywoodzki fast food w najgorszym wydaniu, który oprócz przekraczaniu kolejnych granic w tworzeniu efektów specjalnych i coraz bardziej widowiskowy wybuchów, nie ma totalnie nic do zaoferowania.Są tu jacyś fani serii Transformers, którzy nie zgadzają się z naszymi przemyśleniami?