Home Newsy Miłość, śmierć i roboty: będzie 2. sezon. Netflix przedłużył szalony serial animowany!

Miłość, śmierć i roboty: będzie 2. sezon. Netflix przedłużył szalony serial animowany!

Miłość, śmierć i roboty: będzie 2. sezon. Netflix przedłużył szalony serial animowany!

Jogurt, który przejmuje władzę nad światem? Wilkołaki na wojnie w Afganistanie? Takie historie możecie zobaczyć tylko na platformie Netflix! Konkretnie: w serialu animowanym Miłość, śmierć i roboty. Dowiedzieliśmy się, że oryginalna produkcja zostanie przedłużona o 2. sezon.

Obok Black Mirror drugą najpopularniejszą antologią na platformie Netflix jest Miłość, śmierć i roboty. David Fincher (Fight Club) postanowił połączyć siły z Timem Millerem (Deadpool). Wspólnie wyprodukowali serial, który w całości składa się z krótkich metraży animowanych. Każdy odcinek przedstawia odrębną, w pełni autonomiczną historię. Ich fabuła odnosi się do pulpowych opowiadań albo komiksów z lat 70-tych i 80-tych. Wszystkie składają się na inną formę animacji, wszystkie sięgają po odmienne konwencje. Cyberpunk sąsiaduje z monster movie. Po czarnej komedii nastaje czas na filozoficzne rozważania nad istotą sztuki. Przy serialu pracowały najważniejsze wytwórnie filmów animowanych, w tym polskie Platige Image.

Miłość, śmierć i roboty: powstanie 2. sezon serialu Netflixa

Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony widzów i krytyków. Nic dziwnego, że szefostwo Netflixa zdecydowało się przedłużyć serial o kolejny sezon. Szczegóły nowych epizodów pozostają nieznane. Wiadomo jedynie, że miejsce Tima Millera zajmie Jennifer Yuh Nelson (Mroczne umysły).

Miłość, śmierć i roboty: najlepsze i najgorsze odcinki — lista

Naszym zdaniem właśnie w ten sposób wygląda lista wszystkich odcinków pierwszego sezonu Miłość, śmierci i roboty. Została stworzona w kolejności od najlepszego do najgorszego epizodu. Podium zajmują absolutne majstersztyki krótkiego metrażu w animacji:

 1. Good Hunting
 2. Zima Blue
 3. The Witness
 4. Suits
 5. When the Yogurt Took Control
 6. Sonnie’s Edge
 7. Alternate Histories
 8. 3 Robots
 9. Helping Hand
 10. Ice Age
 11. The Secret War
 12. Shape-Shifters
 13. Fish Night
 14. Blindspot
 15. Sucker of Souls
 16. Lucky 13
 17. „The Dump”
 18. Beyond the Aquila Rift

Miłość, śmierć i roboty — zwiastun:

Miłość, śmierć i roboty – kiedy premiera 2. sezonu?

Netflix nie podał jeszcze liczby odcinków 2. sezonu Miłości, śmierci i robotów. Data premiery nowych epizodów również pozostaje nieznana.

ZOBACZ TAKŻE: Top 10: najlepsze seriale 2018 roku według Amerykanów

Comment(1)

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *