Home Newsy Miłość, śmierć i roboty: animacja Netflixa pokaże wiele twarzy. Zwiastun dla dorosłych

Miłość, śmierć i roboty: animacja Netflixa pokaże wiele twarzy. Zwiastun dla dorosłych

Miłość, śmierć i roboty: animacja Netflixa pokaże wiele twarzy. Zwiastun dla dorosłych

Miłość, śmierć i roboty zapowiada się jako pikantny projekt w bibliotece produkcji oryginalnych Netflixa. Animacja będzie przeznaczona tylko dla dorosłych, czego najlepszym dowodem jest nowy zwiastun.

Swego czasu największe nazwiska kina popularnego nosiły się z zamiarem realizacji antologii filmowej Heavy Metal. Jej nowelki miały nawiązywać do amerykańskiego czasopisma pod takim samym tytułem o tematyce science-fiction i dark fantasy z elementami erotyki. Wśród reżyserów projektu znalazł się Zack Snyder, Gore Verbinski, Kevin Eastman, David Fincher oraz Tim Miller. Niestety, przez długie lata twórcy nie potrafili dojść do porozumienia ze studiem. Film systematycznie trafiał na coraz niższe półki producenckich archiwów. Chociaż nie zostało to potwierdzone przez żadne oficjalne źródło, wydaje mi się, że przedsięwzięcie wchłonął Netflix. Koncept serialu Miłość, śmierć i roboty brzmi niemal identycznie, jak zapowiadany Heavy Metal.

Miłość, śmierć i roboty: jaka fabuła? Szalone roboty i spragnione krwi demony!

Miłość, śmierć i roboty składa się z 18 nowelek, trwających od 5 do 15 minut. Każda z nich została zrealizowana w innym stylu – każda przedstawi też inną, szaloną historię. Twórcy sięgną po różne konteksty polityczne i społeczne. Poruszona zostanie problematyka rasizmu oraz wojen. Twórcy będą dywagować nad złudzeniem wolnej woli. Wszystko przedstawione zostanie w nieszablonowej fabule. Poznamy historię żołnierzy-wilkołaków, ożywionych produktów mlecznych, szalonych robotów oraz łowców nagród w ciałach cyborgów. Na deser twórcy zafundują spragnione krwi demony z piekła rodem.
Oczywiście, wszystkie historie zawarte w Miłość, śmierć i roboty przypudrowano nietuzinkową erotyką, o czym świadczy najnowsza zapowiedź serialu.

Miłość, śmierć i roboty – zwiastuny:

Dodatkowo serial posiada własne konto na Instagramie. Każdego dnia prezentowane są tam zapowiedzi poszczególnych nowelek:

Miłość, śmierć i roboty: data premiery

Serial animowany Miłość, śmierć i roboty zadebiutuje na platformie Netflix już 15 marca 2019 roku. Dziś możecie zobaczyć w serwisie VOD inne zwariowane animacje, jak Big Mouth albo Rozczarowanych.

ZOBACZ TAKŻE: Netflix testuje nowy cennik w Polsce. Drastyczna podwyżka dla niektórych subskrybentów?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *