Home Newsy Mroczny Rycerz w czasach feudalnej Japonii! Daj się zaskoczyć zwiastunowi Batmana Ninja

Mroczny Rycerz w czasach feudalnej Japonii! Daj się zaskoczyć zwiastunowi Batmana Ninja

Mroczny Rycerz w czasach feudalnej Japonii! Daj się zaskoczyć zwiastunowi Batmana Ninja

Batman w czasach feudalnej Japonii, staczający samurajskie pojedynki rodem z Bleacha? Dla postmodernistycznego kina to żadna nowość – już dziś możecie zobaczyć amerykański zwiastun nadchodzącego anime!

Choć kinowe uniwersum DC wciąż znajduje się w rozsypce, animacje od DC Films cieszą się o wiele większą popularnością, niż w przypadku konkurencji. W styczniu na rynek DVD trafił Batman: Gotham by Gaslight, a już dziś Barnum Studio przy współpracy z Warner Bros. opublikowało kolejny zwiastun Batmana Ninja.

Kto przemówi głosem Batmana?

W amerykańskim dubbingu w postać Gacka wcieli się Roger Craig Smith – aktor użyczył już swojego głosu Mrocznemu Rycerzowi przy okazji prac nad grą Arkham Origins. W produkcji pojawi się również szereg złoczyńców: Pingwin zostanie zdubbingowany przez Toma Kenny’ego (odtwórca już kilkukrotnie wcielił się w antagonistę przy okazji gier i animacji DC), Harley Quinn przemówi z kolei głosem Tary Strong (franczyza Arkham). W anime nie zabraknie również Deathstroke’a oraz Red Hooda .

Głównym antagonistą Batmana Ninja będzie Joker we własnej osobie.

Zwiastuna anime Batman Ninja:

Cóż, nie da się ukryć, że oryginalny, japoński dubbing znacznie lepiej wpasowuje się w konwencję produkcji.

Batman w przeszłości

Fabuła Batmana Ninja skupi się na maszynie do podróży w czasie, skonstruowanej przez Gorillę Grodda. Przenosi ona Batmana oraz niektórych złoczyńców z ulic Gotham City do feudalnej Japonii. Antagoniści przejmują władzę w poszczególnych fragmentach podzielonej krainy – piecze nad nimi będzie sprawował Joker. Batman, przy współpracy z Catwoman, zrobi wszystko, by przywrócić ład w Kraju Kwitnącej Wiśni oraz powrócić do współczesnego Gotham City.

Batman Ninja trafi na amerykański rynek DVD w kwietniu bieżącego roku.

ZOBACZ TAKŻE:Tak wygląda Superman po komputerowym usunięciu… wąsa. Ale karykatura!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *