Home Newsy Na który film Marvela czekacie najbardziej? Ciekawostki ze świata MCU

Na który film Marvela czekacie najbardziej? Ciekawostki ze świata MCU

Na który film Marvela czekacie najbardziej? Ciekawostki ze świata MCU

Przyszłość MCU po wydarzeniach z Avengers 4 pozostaje nieznana. Twórcy ujawnili zaledwie kilka projektów, jak Strażnicy Galaktyki vol.3, Doktor Strange 2 oraz Spider-Man: Far From Home. Niedawno do sieci trafił materiał wideo zza kulis drugiego z wymienionych filmów. Co oprócz tego słychać w świecie MCU?

Spider-Man – obok Wolverine’a – to najpopularniejsza postać z komiksów Marvela. Mimo to fani pająków przez długie lata musieli czekać na pierwszy satysfakcjonujący film o superbohaterze. Takim okazał się dopiero Spider-Man: Homecoming. Oczywiście, wcześniej ukazała się trylogia Sama Raimiego, z której na szczególną uwagę zasługuje tylko druga część. Później studio Sony postanowiło rebootować serię, nadając jej dumną nazwę Niesamowitego Spider-Mana. Cóż, niewiele w niej było z tytułowych niesamowitości. Dopiero Kevin Feige musiał wziąć sprawy w swoje ręce. Nawiązał umowę ze studiem Sony, do którego wciąż należą prawa do postaci Człowieka-pająka. W efekcie Peter Parker w interpretacji Toma Hollanda zadebiutował w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów, by później powrócić w solowym filmie oraz wykazać się brawurową rolą w Avengers: Wojna bez granic.

Wideo zza kulis Spider-Man: Far From Home

Obecnie trwają prace nad Spider-Man: Far From Home. Szczegóły fabuły pozostają nieznane. Wiadomo jedynie, że akcja filmu osadzona zostanie po wydarzeniach z Avengers 4. Widowisko będzie posiadało przy tym charakter globalny – tytułowy superbohater odwiedzi różne kraje na całym świecie. Wskazuje na to również materiał zza kulis produkcji, zarejestrowany przez fana serii. Uwieczniona scena rozgrywa się na lotnisku. Widzimy Petera Parkera, który wychodzi z pawilonu, rozgląda się i w pośpiechu wyrusza w drogę.

Tom Holland słynie z paplania jęzorem, możliwe zatem że już wkrótce dowiemy się więcej szczegółów na temat Spider-Mana: Far From Home. Premiera filmu zaplanowana została na 2019 rok.



Więcej wiadomości z kinowego uniwersum Marvela

To nie wszystko. W sieci odnaleźć można kilka ciekawych informacji związanych z innymi projektami Marvela.

Doktor Strange zniknął wraz z połową populacji całego wszechświata pod koniec wydarzeń z Wojny bez granic. Nie przeszkodziło to twórcom MCU zapowiedzieć pod koniec czerwca realizację drugiej części przygód komiksowego maga i mistyka. Szczegóły rozpoczęcia prac nad filmem pozostają nieznane. Twórcy nie zdradzili również planowanej daty premiery widowiska. Wiadomo natomiast, że odtwórca postaci Doktora Strange’a, Benedict Cumberbutch, znacznie powiększy swoją pensję. Jak podaje serwis Mirror, gaża aktora może wzrosnąć z 2.5 miliona funtów do imponujących 7.5 miliona funtów! Co ciekawe, Cumberbutch – za udział w czterech filmach MCU – zarobił dotąd „marne” 4.2 miliona funtów.

Kolejnym filmem MCU jest Kapitan Marvel. Dotąd nie pojawił się żaden teaser widowiska, nie wspominając o pełnym zwiastunie. W zamian twórcy systematycznie raczą widzów nowymi fotosami lub grafikami, przedstawiającymi potężną superbohaterkę. Niedawno Kapitan Marvel zadebiutowała na okładce magazynu Mundo Dos Super-Herois:

Na który film kinowego uniwersum Marvela czekacie najbardziej?

ZOBACZ TAKŻE: Sceny, których nigdy nie zobaczycie w Avengers: Wojnie bez granic. A szkoda!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *