Home Newsy Nadciąga ciekawy niezależny film SF. Polski wkład!

Nadciąga ciekawy niezależny film SF. Polski wkład!

Nadciąga ciekawy niezależny film SF. Polski wkład!

Już na początku roku swoją premierę będzie miał niezależny film SF zatytułowany The Narrow World. Koproducentem jest polskie studio Papaya Films. Sprawdźcie klimatyczny zwiastun i szczegóły o filmie

O czym jest The Narrow World?

Gigantycznych rozmiarów obca forma pojawia się niespodziewanie w samym środku Kalifornii i rozpoczyna swoją wędrówkę w kierunku znanym tylko sobie. Brak jakiejkolwiek reakcji z jej strony na próby nawiązania kontaktu okazują się dla ludzi czymś nie tylko niezrozumiałym, ale też potwornie frustrującym. Z braku zrozumienia rodzi się strach.

Film SF inny niż wszystkie?

Reżyser Brent Bonacorso oparł swój film SF na serii wywiadów z ludźmi, którzy doświadczyli spotkania z obcym. Tyle, że wbrew oczekiwaniom, obcy nie okazał się wrogo nastawiony wobec ludzi. Nie stał się też ich przyjacielem.Polski wkład

Film koprodukowany jest przez polskie studio Papaya Films, które realizuje swoje produkcje na całym świecie, prowadząc równocześnie biura w Warszawie, Londynie i Nowym Jorku.

Zwiastun The Narrow World

Kiedy premiera?

Premiera filmu The Narrow World zaplanowana jest na styczeń 2017 roku. Sprawdźcie również inne ciekawe filmy SF z 2016, które nie trafiły do polskich kin.

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *