Home Newsy Nadciąga nowy serial Netflixa na podstawie kultowej gry. Ma być brutalnie i bezkompromisowo!

Nadciąga nowy serial Netflixa na podstawie kultowej gry. Ma być brutalnie i bezkompromisowo!

Nadciąga nowy serial Netflixa na podstawie kultowej gry. Ma być brutalnie i bezkompromisowo!

Powstanie ekranizacja kultowej serii gier Castlevania w formie serialu animowanego. Całość będzie przeznaczona dla dorosłych widzów. Kiedy premiera na Netflixie? Sprawdźcie informacje o nowym serialu Netflixa.

Głównym twórcą serialu Castlevania będzie Adi Shankar, który pracował chociażby przy ciepło przyjętym filmie Dredd. Zapowiada on, że animowany serial będzie krwisty i przeznaczony dla dojrzałych widzów. Liczy, że historia będzie się coraz mocniej rozrastać – niczym w Grze o tron. Za scenariusz odpowiadać ma Warren Ellis – popularny autor komiksów, który pracuje także nad 2. sezonem.

Premiera serialu animowanego Castlevania ma mieć miejsce jeszcze w tym roku na platformie Netflix, zaś 2. sezon – rok później. Sam Adi Shankar zapewnia, że to będzie bardzo dobra adaptacja gry komputerowej – zależy mu, by pokazać, że na Zachodzie również potrafią powstać dobre ekranizacje.
Castlevania to kultowa seria gier opowiadających o losach rodu Belmontów zmagających się z wampirami. Pierwsza część gry pojawiła się w 1986 roku, zaś ostatnia, zatytułowana Castlevania: Lords of Shadow 2 w 2014 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze horrory 2016

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *