Home Newsy Najdroższa scena śmierci z Gry o tron to…

Najdroższa scena śmierci z Gry o tron to…

Najdroższa scena śmierci z Gry o tron to…

Dowiedzieliśmy się, która scena z Gry o tron była najgorsza, więc czas na informację odnośnie tego, która pojedyncza scena śmierci była najdroższa. Jak myślicie? My jesteśmy zaskoczeni! SPOILERY.

W Grze o tron trup ściele się gęsto – to wiadomo od zawsze. Bohaterowie giną w przeróżnych okolicznościach i trzeba przyznać, że zachowanie życia w Westeros, to nie lada sztuka. Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że najlepiej po prostu modlić się o przyjemną śmierć…

Twórcy Gry o tron też nie oszczędzają w środkach i często starają się nam pokazać jak najwięcej szczegółów. Krew się leje strumieniami, członki latają we wszystkie strony i trzeba mieć naprawdę dużo samozaparcia, by nie odwrócić wzroku od ekranu w trakcie niektórych śmierci.

Która scena śmierci pojedynczej postaci pochłonęła najwięcej finansów? Nie żadna z tych, w których smoki palą kogoś żywcem bądź użyto dużej liczby efektów CGI, lecz taka, gdzie w ruch idzie nóż i dźganie. Ta scena śmierci za każdym razem powoduje w nas wzdrygnięcie.

Oto najdroższa scena śmierci w Grze o tron:
David Benioff odpowiedział dość lakonicznie, dlaczego całość była tak droga: „Ona nie mogła mu przecież naprawdę wydłubać oczu.”

Czekamy na 7. sezon Gry o tron, który zadebiutuje już 16 lipca 2017 roku. Premiera została ujawniona w dość spektakularny sposób. Niestety, do końca całej historii zostało już bardzo mało odcinków.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze polskie książki fantasy

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *