Home Newsy Jakie były najpopularniejsze filmy wg Google w 2017 roku? TEGO się nie spodziewaliśmy

Jakie były najpopularniejsze filmy wg Google w 2017 roku? TEGO się nie spodziewaliśmy

Jakie były najpopularniejsze filmy wg Google w 2017 roku? TEGO się nie spodziewaliśmy

Przedstawiliśmy Wam już jakie seriale wyszukiwali Polscy widzowie oraz które seriale rządziły na świecie. Czas na najpopularniejsze filmy 2017 roku wg Google.

Oczywiście, w TOP 10 znalazły się produkcje, które rządziły przede wszystkim w box office, ale musimy przyznać, że jest bardzo różnorodnie. Co ciekawe – na pierwszym miejscu nie znalazła się żadna produkcja dla młodszych widzów ani superprodukcja Marvela.

10 najpopularniejszych filmów wg Googla na świecie:

10. Thor: Ragnarok
9. La La Land
8. Dunkierka
7. Bahubali: Finał
6. Szybcy i wściekli 8
5. Liga sprawiedliwości
4. Logan: Wolverine
3. Piękna i Bestia
2. Wonder Woman
1. TO

Pierwsze miejsce TO zaskakuje, ale tylko minimalnie. To bez wątpienia był udany rok dla ekranizacji Stephena Kinga (no może oprócz Mrocznej Wieży). TO mimo kategorii wiekowej R, okazał się zarówno sukcesem artystycznym jak i frekwencyjnym. My do dzisiaj wspominamy scenę, która wyrwała nas totalnie z butów.

Cieszy też, że w zestawieniu znalazły się produkcje takie jak La La Land czy też Dunkierka. To pokazuje, że nie tylko superbohaterowie rządzą w kinach. Obstawialiśmy, że na pierwszym miejscu znajdzie się Wonder Woman. Co ciekawe, ta produkcja oraz Logan pokonały nowego Thora. Czegoś Wam zabrakło na liście?

ZOBACZ TAKŻE: Disney kupił większość 21st Century Fox. Za ile? KOSMICZNA CENA!

  • Pharass

    Lubię formułę tego serwisu – krótkie i konkretne newsy. Ale powołując się na klauzulę dobrego smaku błagam, skończcie z tymi nagłówkami rodem z pudelka bo obrażacie inteligencję czytelników 😉