Home Newsy Najpopularniejsze seriale na świecie w 2017 roku to… Jest kilka niespodzianek!

Najpopularniejsze seriale na świecie w 2017 roku to… Jest kilka niespodzianek!

Najpopularniejsze seriale na świecie w 2017 roku to… Jest kilka niespodzianek!

Wczoraj pisaliśmy, jakie seriale wyszukiwali polscy internauci w Google w 2017 roku. A jakie były najpopularniejsze seriale na świecie?

O ile Polacy mają fatalny gust i szukają wiadomości o serialach, o których większość naszych czytelników zapewne nawet nie słyszała, o tyle reszta świata ma się całkiem dobrze. Jest kilka niespodzianek takich jak bardzo słaby Iron Fist, ale zdecydowanie bardziej nas zastanawia obecność w pierwszej trójce brazylijskiej edycji Big Brothera. To pokazuje, jak jeden olbrzymi naród potrafi sporo namieszać w statystykach Google. W środku znajdziecie również dwie indyjskie produkcje.

Ale mamy w zestawieniu również popularne i bardzo dobre seriale jak Mindhunter, American Gods, Gra o tron, Trzynaście powodów czy też Stranger Things.

Oto 10 najpopularniejszych seriali wg Googla na świecie:

10. Mindhunter
9. The Kapil Sharma Show
8. American Gods
7. Riverdale
6. Big Boss
5. Iron Fist
4. Gra o tron
3. Big Brother Brasil
2. Trzynaście powodów
1. Stranger Things

Czyli w ogólnym rozrachunku nie jest tak źle. Mamy naprawdę bogaty i różnorodny przekrój seriali. Rządzi Netflix, który w TOP 10 ma aż cztery swoje oryginalne produkcje oraz jedną, którą dystrybuuje na cały świat (Riverdale). Walkę nawiązuje Amazon ze swoim American Gods. To pokazuje, że jeśli o ekranizacji Neilla Gaimana jest tyle zapytań, to o nadchodzącego Władcę Pierścieni pewnie będzie jeszcze więcej. Nie mogło zabraknąć także Gry o tron.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy premiera serialu Wiedźmin? Być może szybciej niż się spodziewamy!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *