Home Newsy Najwięksi superbohaterowie kinowego uniwersum Marvela! Zwiastun Ant-Man and The Wasp

Najwięksi superbohaterowie kinowego uniwersum Marvela! Zwiastun Ant-Man and The Wasp

Najwięksi superbohaterowie kinowego uniwersum Marvela! Zwiastun Ant-Man and The Wasp

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun długo oczekiwanego Ant-Man and The Wasp. Przygotujcie się na kolejne znakomite widowisko z kinowego uniwersum Marvela!

Ant-Man potrafi zmieniać swoją wielkość. W jego solowym filmie z 2015 roku widzowie mogli zobaczyć, jak superbohater minimalizuje się do wielkości atomów. Natomiast w Wojnie bohaterów Człowiek-mrówka zwiększył swoją sylwetkę, znacznie przewyższając pozostałe postacie MCU. Najnowszy zwiastun wskazuje jednak, że prawdziwa zabawa z powiększaniem i zmniejszaniem obiektów oraz bohaterów dopiero się zaczyna!

Człowiek-mrówka i Osa to komedia romantyczna?

Nadchodzące premiery z kinowego uniwersum Marvela to Czarna Pantera i Avengers: Wojna bez granic. To o nich najwięcej mówi się w sieci, w skutek czego Ant-Man and The Wasp zepchnięci zostali na dalszy plan.

Pojawiły się plotki, że widowisko osadzone zostanie w konwencji komedii romantycznych. Reżyser filmu, Peyton Reed, zaznajomiony jest z tym gatunkiem – wcześniej zrealizował m.in. Jestem na tak, Sztuka zrywania oraz Do diabła z miłością. Cóż, poniższy zwiastun nie eksponuje szczególnie romantycznych wątków – przeciwnie, kipi od wartkiej akcji oraz intrygujących efektów specjalnych!
W produkcji pojawi się nowa superbohaterka – tytułowa Wasp (grana przez Evangeline Lilly). To właśnie ona stanie się obiektem westchnień Ant-Mana. W filmie z pewnością pojawi się wątek miłosny – nie jest jednak powiedziane, że nabierze przejaskrawionej i cukierkowatej estetyki komedii romantycznych.

Ant Man z 2015 roku osadzony był w nurcie heist-movie – produkcji o spektakularnych włamaniach. Nie wydaje się, aby twórcy kontynuowali tę konwencję.

Właściwi ludzie na właściwym miejscu

Do produkcji powróci część obsady Ant-Mana – Paul Rudd (w roli tytułowego superbohatera), Michael Douglas (Hank Pym, pierwszy Ant-Man) oraz Michael Peña (Luis). Dodatkowo do widowiska dołączy wspomniana Evangeline Lilly, Michelle Pfeiffer (Janet van Dyne, pierwsza Wasp) oraz Laurence Fishburne (Bill Foster / Goliath). W rolach antagonistów obsadzeni zostali Walton Goggins i Hannah John-Kamen.

Reżyser, Peyton Reed, stworzył również pierwszą odsłonę cyklu o pomniejszającym się superbohaterze.

Zwiastun Ant-Man and The Wasp:

ZOBACZ TAKŻE: Oto Kapitan Marvel w pełnym kostiumie! Tylko dlaczego on jest zielony?

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *