Home Newsy Narcos: Mexico – nowy start dla serialu Netflixa. Będzie lepiej niż z Pablo Escobarem?

Narcos: Mexico – nowy start dla serialu Netflixa. Będzie lepiej niż z Pablo Escobarem?

Narcos: Mexico – nowy start dla serialu Netflixa. Będzie lepiej niż z Pablo Escobarem?

Netflix zapowiedział oficjalnie: nie będzie nowych odcinków Narcos. Nie oznacza to jednak kresu wojen z kartelami narkotykowymi. 4. sezon powstanie, ochrzczony nowym tytułem: Narcos: Mexico.

Narcos obok House of Cards i Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Niestety, twórcy wstrzymali się z kontynuacją serii w ramach jednego tytułu. Bohaterowie serialu Narcos rozprawili już się z Pablem Escobarą oraz groźnym kartelem z Cali. To jednak nie koniec wojen narkotykowych. Tym razem wydział śledczy trafi za południową granicę Stanów Zjednoczonych, do Meksyku. 4. sezon serialu zamknięty zostanie w ramach nowej historii i otrzyma własną nazwę. To koniec Narcos – przygotujcie się na Narcos: Mexico.

Narcos: Mexico – fabuła serialu

Choć w grudniu Netflix wydał oficjalną zapowiedź 4. sezonu Narcos, wszystko wskazuje na to, że epizody wyemitowane zostaną jako zupełnie nowy, autonomiczny serial. Trzy sezony w Kolumbii to za dużo, tym razem – niczym w filmie Sicario 2: Soldado – przyjrzymy się wojnie z narkotykami w Meksyku. Najnowszy opis fabuły Narcos: Mexico wskazuje, że twórcy powielą schemat pierwszego sezonu oryginalnej serii. Znów poznamy historię Amerykanina, który wraz z rodziną przeprowadza się do kraju zmagającego się z problemem narkotykowym. O czym opowie Narcos: Mexico? Zobaczcie sami:

Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary. Na miejscu przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję. Nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.Narcos: Mexico – pierwsze zdjęcia i plakat serialu:

Ścieżka czystego zła.

Opublikowany przez Netflix Środa, 18 lipca 2018

Narcos: Mexico – kiedy premiera?

Decyzja o umieszczeniu fabuły nowych epizodów w ramach autonomicznego cyklu wydaje się strzałem w dziesiątkę. Subskrybenci będą mogli zagłębić się w historię wojen narkotykowych z Meksyku bez uprzedniego zapoznania się z wcześniejszymi sezonami Narcos. W ten sposób Netflix otwiera się na nowych subskrybentów. Równocześnie zaakcentowana zostanie zmiana terytorium, na którym rozgrywają się ukazane zdarzenia.

Nercos: Mexico trafi na platformę Netflix jeszcze w 2018 roku.

Teaser serialu Narcos: Mexico:

ZOBACZ TAKŻE: Trzyma w napięciu tak jak Narcos! Dobrze naoliwiona maszyna już dostępna na Netflixie

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *