Home Newsy Netflix wypuszcza bestię! Oto zwiastun Godzilli: Planet of the Monsters

Netflix wypuszcza bestię! Oto zwiastun Godzilli: Planet of the Monsters

Netflix wypuszcza bestię! Oto zwiastun Godzilli: Planet of the Monsters

Godzilla grasowała już po kartonowych makietach Kraju Kwitnącej Wiśni oraz po hollywoodzkich koncernach filmowych. Tym razem zaatakuje Netflixa. Dziś twórcy opublikowali zwiastun pełnometrażowego anime Godzilla: Planet of the Monsters.

Co ciekawe, konwencja nadchodzącego monster movie będzie znacznie różniła się od dotychczasowych odsłon serii. Od kilku miesięcy znany jest opis fabuły produkcji:

Lato, schyłek XX wieku – człowiek dowiaduje się, że nie jest jedynym władcą Ziemi.

Na światło dzienne wychodzą gigantyczne monstra, „Kaiju”, oraz alternatywny byt walczący z potworami – Godzilla. Wojna z Kaiju trwa 50 lat – w ciągu tego czasu ludzkość staje w obliczu niekończących się klęsk i katastrof; zmęczona niedostatkiem, decyduje się uciec w kosmos. W 2048 roku sztuczna inteligencja, stworzona przez rząd, wybiera załogę statku „Aratrum”, który poleci na planetę oddaloną 11.9 lat świetlnych od Ziemi, znaną jako “Tau Cetus e”. Po 20 latach docierają do celu – niestety, okazuje się, że dotychczasowe pomiary były błędne, a środowisko planety nie nadaje się do zamieszkania przez człowieka.

Na statku znajduje się młodzieniec, Haruo, który w wieku 4 lat widział, jak Godzilla zabija jego rodziców – przez 20 lat dorastał z myślą powrócenia na Ziemię i pokonania stwora. Nie ma już możliwości ucieczki, na statku pogarszają się warunki do życia. Haruo staje na czele „Powracających na Ziemię” i rusza w stronę ojczystej planety. Od momentu ich startu Ziemia postarzała się o 20 000 lat, przeistaczając się w obce miejsce z ekosystemem regulowanym przez Godzillę.

Czy ludzkość wygra bój o swoją planetę? Czy Huaro dopełni przeznaczenia?

Reżyserami przedsięwzięcia zostali: Kôbun Shizuno (dotąd odpowiedzialny za franczyzę Meitantei Conan) oraz Hiroyuki Seshita (wcześniej twórca zrealizował dla platformy streamingowej anime Blame!).

Godzilla: Planet of the Monsters trafi na Netflixa już 17 stycznia bieżącego roku.

ZOBACZ TAKŻE: Slender Man: pierwszy zwiastun filmu. Ojciec 12-letniej morderczyni krytykuje produkcję

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *