Home Newsy Netflix kasuje animację BoJack Horseman! 6. sezon będzie ostatnim. Jakie nowe seriale animowane w serwisie?

Netflix kasuje animację BoJack Horseman! 6. sezon będzie ostatnim. Jakie nowe seriale animowane w serwisie?

Netflix kasuje animację BoJack Horseman! 6. sezon będzie ostatnim. Jakie nowe seriale animowane w serwisie?

Netflix ogłosił datę premiery nowego sezonu BoJacka Horsemana. Niestety, zamiast wzbudzić radość wśród fanów, bardziej wywołał rozczarowanie. 6. sezon popularnego serialu animowanego będzie zarazem ostatnim. Jakie nowe animacje trafią w zamian na platformę streamingową?

Humanoidalne postacie, depresyjny świat Hollywoodu oraz czarny humor zmieszany z tragizmem i przytłaczającym egzystencjalizmem — tak najłatwiej opisać konwencję serialu animowanego BoJack Horseman. Produkcja oryginalna Netflixa zyskała sobie rzesze fanów na całym świecie. Tytułowy bohater na stałe przeniknął do języka popkultury. Niestety, nadchodzący 6. sezon będzie zarazem ostatnią odsłoną przygód byłej gwiazdy sitcomów, która próbuje zerwać z nałogami i znaleźć swoje miejsce w szarej rzeczywistości. BoJack Horseman będzie kolejnym serialem po Orange Is The New Black, Lucyferze oraz Jessice Jones, skasowanym przez Netflixa.

BoJack Horseman 6. sezon — serial animowany wkrótce dobiegnie końca

BoJack Horseman jest obecnie najdłużej trwającym serialem na platformie streamingowej Netflix. Pierwszy sezon zadebiutował w 2014 roku. Kolejne odcinki powracały co rok. Niestety, nadciągająca niebawem seria będzie zarazem ostatnią. Media nie są zgodne w kwestii powodów podjęcia takiej decyzji.

Fabuła nadciągającego sezonu nie jest jeszcze znana. Twórcy z pewnością będą kontynuować wydarzenia z poprzedniego odcinku, w którym BoJack Horseman trafił na odwyk.

Bojack Horseman 6. sezon — zwiastun 1. części:

BoJack Horseman 6. sezon — kiedy premiera?

Finałowy sezon BoJacka Horsemana został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich zadebiutuje na Netfixie już 25 października 2019 roku. Druga część nadejdzie dopiero 31 stycznia 2020 roku.

Netflix — najlepsze animacje i seriale animowane

BoJack Horseman na pewno zaliczał się do grona najlepszych seriali animowanych na platformie Netflix. Skasowanie produkcji spowodują pewną dziurą wśród potrzeb subskrybentów. Jakie inne seriale animowane będą mogły ją załatać? Oto kilka z proponowanych tytułów:

  • Miłość, śmierć i roboty — szalona antologia historii z pogranicza SF, dark fantasy oraz horroru. Każda animacja została wykonana w innej technice realizacji. Twórcy zapowiedzieli produkcję 2. sezonu.
  • Zgubiłam swoje ciało — francuska animacja, powstała na bazie książki Guillaume’a Lauranta (scenarzysta Amelii). Fabuła przedstawia oderwaną rękę, która wyrusza uliczkami Paryża, aby odnaleźć swojego właściciela — dostawcę pizzy. Film był pokazywany w Cannes. Na Netflixie pojawi się 29 listopada 2019 roku.
  • Big Mouth — zwariowana animacja, unaoczniająca procesy psychiczne i fizyczne, towarzyszące okresowi dojrzewania. Bywa wulgarna i obsceniczna, ale też mądra — mogąca posłużyć za poradnik dla rodziców, jak rozmawiać z pociechami o ciele i cielesności. 3. sezon zadebiutuje 4 października 2019 roku.

Po jakie inne filmy albo seriale animowane sięgacie na Netflixie? Podzielcie się z nami swoimi typami.

ZOBACZ TAKŻE: Szybcy i wściekli: powstanie serial animowany. Premiera na Netflix!

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *